Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 11 lutego 2015

Utrata - Rachel Van Dyken

Tytuł : Utrata
Tytuł oryginalny : Ruin
Autor : Rachel Van Dyken
Data wydania : 4 lutego 2015
Wydawnictwo : Feeria Young
Liczba stron : 301
Cena z okładki : 32,90


" Kiersten nie jest zwykłą dziewczyną. Ścigają ją koszmarne echa wydarzeń sprzed dwóch lat. Od tamtej pory woli unikać zobowiązań, a smutek jest jedynym znanym jej – i dlatego bezpiecznym – uczuciem. Gdy poznaje Westona, wydaje się, że dzięki niemu wyjdzie z ciemności na słońce.


Ale nie wie, że czas nie jest jej sprzymierzeńcem. Choć Wes sądzi, że potrafi ją ocalić, to dając jej wszystko, jednocześnie wszystko zniszczył. Próbował ją ostrzec, ale jak można przygotować się na coś takiego?

Czasami musisz się śmiać, by nie wybuchnąć płaczem. A czasami, gdy myślisz, że to już koniec – to jest dopiero początek… "Dawno nie czytałam książki która doprowadziła mnie do takiego stanu. Bardzo rzadko jakaś książka sprawia , że moje oczy same zaczynają produkować łzy. Że nie potrafię złapać oddechu po zakończeniu lektury. 

Ciągle myślę jak długo będę musiała czekać na drugi tom ten fantastycznej książki ! 

W książce spotykamy się z chorobą , wielką miłością oraz wieloma przeszkodami na drodze do szczęścia. Kiersten oraz Wes muszą przejść długą drogę aby w końcu móc być razem. Najpierw depresja dziewczyny później operacja chłopaka . Książka pokazuje nam , że cuda i prawdziwa miłość jednak się zdarzają. Gdy w coś wierzymy to uda nam sie dojść do celu nawet po trupach. Nawet ciężka i nie uleczalna choroba nie jest nam straszna !

Jeśli ktoś wie kiedy wyjdzie drugi tom to proszę o informacje ! ;)Za możliwość przeczytania tej fantastycznej książki ! Dziękuje 

3 komentarze:

  1. O cieszę się czytając tak świetną recenzję , aż chcę już iść do księgarni i nią kupić ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Króciutko, ale zachęcająco :)

    OdpowiedzUsuń