Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 17 stycznia 2018

Turbulencja - Whitney G.

Tytuł : Turbulencja 
Tytuł oryginalny : Turbulence 
Autor : Whitney G. 
Cykl : Turbulence
Tom : 1
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 17.11.2017
Liczba stron : 480
Egzemplarz : recenzencki 

Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu. Gillian przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu sensu życiu. Wkrótce rozpoczyna pracę jako stewardessa. Na pokładzie jednego z samolotów poznaje aroganckiego do granic wytrzymałości, lecz diabelnie przystojnego pilota Jake’a, eksperta w przygodach na jedną noc, którego nie interesują randki, zwierzenia i trzymanie się za ręce. Para decyduje się na prosty układ – seks bez zobowiązań. Zaczyna się szalona seksowna podniebna podróż. Sceny namiętności na różnych lotniskach, w hotelach i miejscach na świecie. Tajemnicze telefony, problemy rodzinne i mroczne cienie przeszłości, które dopadają Jake’a. Pojawia się też niepohamowane uczucie Gillian. W pewnym momencie bohaterowie będą musieli skonfrontować swoje oczekiwania. Czy wyjdzie im to na dobre? " 

Mam spore opóźnienie w pisaniu recenzji, muszę szybko nadrobić zaległości z roku 2017, aby zacząć w pełni cieszyć się nowościami 2018. Chociaż książkę Withney G. przeczytałam już w listopadzie, to dopiero teraz znalazłam czas, aby napisać wam o niej kilka słów. „Turbulencja „to moje nowe odkrycie zeszłego roku i autorka, która wpisała się w moim sercu jaka jedna z wielu ulubionych. Czekam z niecierpliwością na jej kolejne książki. 

Jake to naprawdę młody mężczyzna, który w swoim życiu odniósł naprawdę wielki sukces. To kapitan, który jest skryty, nie szuka miłości na stałe i stara się, aby nikt nie odkrył kim, tak naprawdę jest. Mężczyzna również jest mocno arogancki jednak nikt nie myśli o jego zwolnieniu, chociaż łamie reguły w firmie raz za razem. Jednak gdy pewnego dnia poznaje Gillian, wszystko zaczyna się zmieniać. 

Gillian to młoda kobieta, która jest zarówno sprzątaczką w apartamentowcu, jak i stewardessa. Nie może pozwolić sobie na utratę pracy, gdyż ma bardzo wymagająca rodzinę, która na każdym kroku wytyka jej wszystkie błędy. Gdy pewnego dnia postanawia wyrwać się na imprezę, aby zapomnieć o złamanym sercu i poszukać sobie przygodę na jedną noc niespodziewanie spotyka Jake, który zmieni jej plany o 180 stopni.

" Turbulencja " to książka pełna zakazanego seksu książka, która wcale nie jest taka oczywista, jak się wydaje. Książka naprawdę jest wstanie, was pochłonąć i nawet nie będziecie wiedzieli, kiedy a dobrniecie do końca. Powieść o Withney G. jest to lekka książka, z którą pofruniecie w daleką podróż razem z Jake oraz Gillian. 


- Jeśli przytrafi się panu coś złego, do kogo mamy zadzwonić w pierwszej kolejności?
- Do zakładu pogrzebowego.


1 komentarz:

  1. Autorki czytałam tylko "Sincerely, Carter" (swoją drogą mam nadzieję, że również zostanie wydania) i za tę książkę ją pokochałam. Dlatego chcę przeczytać wszystkie książki autorki, a "Turbulencję" mam nadzieję zacząć już nie długo.

    OdpowiedzUsuń