Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 1 sierpnia 2014

Pretty Little Liars. Kłamczuchy - Shepard Sara

Tytuł : Pretty Little Liars. Kłamczuchy  
Autor : Shepard Sara
Wydawca : Wydawnictwo Otwarte
Data premiery : 24-08-2011
Ilość Stron : 320 

Alison, szkolna gwiazda, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rok później jej przyjaciółki: Emily, Aria, Spencer i Hanna, zaczynają otrzymywać niepokojące SMS-y. Ktoś zna sekrety, które chciały pogrzebać wraz z pamięcią o Ali. Jak wiele dziewczyny są w stanie poświęcić, by prawda nie wyszła na jaw? "


Całą serie książek postanowiłam przeczytać , po zobaczeniu serialu na podstawie właśnie książek z serii Pretty Little Liars. Książka szybko zaczęła mnie urzekać swoim lekkim i zabawnym charakterem. Muszę przyznać że jak i serial pochłonął mnie do reszty ! W książce cały czas coś się dzieje a wiec nie można powiedzieć że jest nudna !

W książce poznajemy pięć dziewczyn które są najlepszymi przyjaciółkami ! [ Emily, Aria, Spencer, Hanna i Alison ]. Każda z dam ma zupełnie różny charakter i upodobania ! W Rosewood są najpopularniejszymi dziewczynami ! Alison jest to naprawdę piękna , bogata , pewna siebie dziewczyna która błyszczy inteligencją ! Każdy chłopak stracił dla niej głowę ... Każda normalna nastolatka marzyła o tym aby być taka jak ona ! Każda chciała zamienić z nią chodź by słowo ! TAK właśnie nasze dziewczyny stały się najlepszymi przyjaciołkami !


Nie będę opisywać wam całej fabuły bo nie mogłabym napisać tutaj jeszcze wiele więcej , ale zostawię wam trochę do przeczytania i poznania zabawnych przygód dziewczyn ! Mam nadzieje że książka spodoba wam się równie bardzo jak serial ! ;)
Moja ocena 6/10

Zaczytana Marzycielka <3

3 komentarze:

 1. Nadużywasz wykrzykników, męczy czytanie czegoś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałam i nadal chcę przeczytać tę książkę :)
  http://sweetloveyummy.blogspot.com/2014/08/ulubione-pyty-kupowac-czy-nie.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym przeczytała tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń