Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 8 sierpnia 2018

To nie ja, kochanie - Tillie Cole

Tytuł : To nie ja, kochanie 
Tytuł oryginalny : It Ain't Me, Babe
Autor : Tillie Cole 
Cykl : Kaci Hadesa 
Tom : 1
Wydawnictwo : Editio Red 
Data wydania : 18.07.2018
Liczba stron : 376
Egzemplarz : recenzencki 

" Kiedy spotykasz kogoś z innego świata, wszystko się zmienia. Nawet jeśli od razu nie zdajesz sobie z tego sprawę i po prostu postanawiasz żyć jak dotychczas, niewytłumaczalna tęsknota uświadamia Ci, że jest inaczej. Salome zwana Mae, krucha piękność, jedna z Przeklętych, została przeznaczona na żonę samego Proroka Dawida. Ta dziewczyna o bladobłękitnych oczach wilka miała dość odwagi i determinacji, aby uciec przed zniewoleniem i cierpieniem. I River zwany Styksem, Milczącym Katem, szef gangu motocyklowego handlującego bronią. Odkąd pamięta, musiał walczyć: z własnym głosem, słabością, z innymi gangsterami, a nawet z braćmi ze swego klanu. Salome i River spotkali się dawno temu, gdy młody gangster znalazł ciężko ranną dziewczynę i postanowił ją ratować. Niedługo potem okazało się, że więź, która połączyła dwoje dzieci z innych światów, jednak istnieje i przetrwa wszystkie przeciwności losu... "

Wiecie, że lubię książki z gatunku Dark Erotic. Nie wstydzę się tego, takie książki pomagają mi się oderwać od rzeczywistości i świetnie nadają się na odmóżdżenie po ciężkim dniu w pracy. Jeśli czytaliście już jakieś książki od Tillie Cole to pewnie ta seria nie będzie dla was zaskoczeniem. 

River w czasie, gdy pomagał ojcu w czarnych interesach, natrafia na ogrodzenie w środku lasu, gdzie poznaje piękną dziewczynkę. Od tamtej pory nie potrafi przestać o niej myśleć i nawet, teraz gdy Salome mieszka w społeczności, w której kobiety traktowane są jako przyjemność dla mężczyzny. Gdy ginie siostra kobiety, Salome postanawia uciec. Gdy trafia do gangu, uczy się wszystkie od nowa i w końcu odnajduje swojego małego chłopca, który był jej wybawieniem. 

Co trzeba powiedzieć na samym początku podsumowania. Jest to książka napisana brutalnym językiem, który w pewnym stopniu może dla niektórych być obraźliwy. Wiadomo gangi motocyklowe, rządzą się swoimi prawami. Będzie dużo krwi, brutalnych zachowań, ostrego języka. Ale ja czekam na kolejny tom, który już niedługo zostanie wydany dzięki wydawnictwu Editio Red.

Ky przewrócił oczami i chwycił mnie za ramiona. - Posłuchaj, suko. Ty będąca w pokoju Ridera, nie fajnie. On będący nagi, dolało oliwy do ognia. Styx potrzebował tego. Może gdybyś była bardziej zainteresowana swoim facetem zamiast pierdolonym Riderem, nie byłoby nas tu teraz!


2 komentarze:

  1. Swoją drogą, ciekawa jestem, czy w realu środowisko motocyklowe faktycznie przepełnione jest wulgaryzmami. ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nigdy nie miałam z takimi do czynienia w realnym życiu

      Usuń