Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 3 września 2015

Żródło - J.D Horn

Tytuł : Źródło
Oryginalny tytuł : The Source
Autor : J.D Horn
Seria : Wiedźmy z Savannah
Tom : 2
Data wydania : 12 sierpień 2015
Wydawnictwo : Feeria Young
Liczba stron : 408
Cena z okładki : 37,90


„Pod południowym splendorem Savannah, pełnego dostojnych, starych drzew i historycznych budynków, biegną mroczne korzenie miasta. Członkowie miejscowych klanów wiedźm za wszelką cenę starają się ochronić miasto przed niszczycielskimi siłami. Wiedzie w tym prym rodzina Taylorów - najpotężniejszych wiedźm Południa. Teraz kotwiczącą tego klanu jest Mercy, która jeszcze niedawno sądziła, że nie ma żadnych magicznych mocy. Teraz za wszelką cenę stara się je opanować, ale to nie jest łatwe - jest w ciąży, a do tego wciąż próbuje dojść do siebie po zdradzie, której doznała od swojej siostry bliźniaczki, najbliższej jej osoby. Gdy w mieście pojawia się jej matka, od dawna uważana za zmarłą, Mercy zaczyna się zastanawiać, ile jeszcze nierozszyfrowanych tajemnic ukrywa jej rodzina, i czy komukolwiek w niej może jeszcze zaufać. Za wszelką cenę musi odkryć prawdę na temat swoich krewnych - zanim ta jej nie zniszczy.”

I znowu czas na serię Wiedźmy z Savannah która przenosi nas do świata magii i czarownic. Gdy na dowiedziałam się że wychodzi drugi tom „ Źródło „ wiedziałam , że zdobędę go za wszelką cenę , na przód wyszło mi wydawnictwo za którego pośrednictwem właśnie ta pozycja trafiła do mnie. Jeśli jesteście ciekawi jakie wrażenie zrobiła na mnie wyczekiwana druga cześć tej serii to zapraszam do czytania dalej. 

Mercy jest zagubiona , nie wie komu ufać , nie wie co robić. W jej głowie jest dużo myśli z którymi nie potrafi sobie poradzić. Robi wiele rzeczy wbrew sobie. 

Bohaterka postanawia wybaczyć siostrze wszystkie intrygi i chce uwolnić ją z więzienia. Jednak nie jest to do końca takie proste, musi liczyć sama na siebie. Stara się rozpocząć nowe życie , którym jest dziecko którego pragnie razem z mężem który okazuje się zupełnie innym człowiekiem. To nie koniec ale jeśli chcecie się dowiedzieć co działo się jeszcze w życiu Mercy koniecznie przeczytajcie.


Za możliwość przeczytania dziękuje !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz