Ariana | WS | Blogger | X X

poniedziałek, 3 lipca 2017

Raced. Ścigany uczuciem - K.Bromberg

Tytuł : Raced. Ścigany uczuciem 
Tytuł oryginalny : Raced: Reading Companion to Driven series
Autor : K.Bromberg 
Cykl : Driven 
Tom : 3,5
Wydawnictwo : septem 
Data wydania : 16.05.2016
Liczba stron : 229
Egzemplarz : recenzencki 

" Książka, którą trzymasz w dłoni, jest ekscytującym dopełnieniem trylogii Driven pióra K. Bromberg. Trylogii, która nie jest po prostu romansem. To wysmakowana, niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność. Pożądanie, namiętność, głód bliskości i potrzeba kontroli. Rylee Thomas i Colton Donavan. Kobieta sukcesu, szczera i naturalna. I on. Piękny, bogaty i bardzo niegrzeczny chłopiec. Oboje z bagażem traumatycznej przeszłości. Ona z silną potrzebą kontroli, a on — z ego rozdmuchanym do granic możliwości. Efekt może być tylko jeden — spirala pożądania i bólu. "

Jak wiece ostatnio recenzowałam wam serię Driven, która naprawdę mi się podobała. Jednak to jeszcze nie koniec serii Driven. Autorka wyszła naprzeciw swoim czytelnikom i stworzyła coś naprawdę fantastycznego. Napisała książkę z perspektywy Coltona Donovana, w której możemy dowiedzieć się co myślał w każdym ważnym momencie.

Autorka w swojej niewielkiej książce dała,nam wszystko, czego nam brakowało. Podoba mi się zabieg, wybrania tylko najważniejszych momentów w książce. Nie mamy przez to wrażenia, że czytamy znowu tę samą historię. Autorka bardzo obawiała się, że nie poradzi sobie z napisaniem tego dodatku, gdyż nie wie jak pisać w stylu Coltona Donovana. Przecież większość jej książek jest napisana z punktu kobiety. Jednak uważam, że zrobiła kawał dobrej roboty, którą czyta się z zapartym tchem przez 2 godziny. Idealnie wyszło autorce wejście w Coltona i ukazanie nam go naprawdę.

Na górze róże, na dole opona, jesteś jedyną cipką, którą posuwam bez kondoma..

„Raced „dopełnia całą trylogię Driven. Wydaje się ona w końcu skończona. Jednak jak dobrze wiecie, autorka napisała niedawno jeszcze jedną książkę o Colotonie i Rylee. Nie wiem, co to będzie, ale mam nadzieje, że mi się spodoba. Wracając, do rzeczy uważam, że ten zabieg pomógł nam dobrze zrozumieć, dlaczego Colton był w niektórych momentach taki arogancki, dlaczego niekiedy odrzucał Rylee. Co się stało, że zmienił swoje życie i zaczął myśleć o przyszłości. Wiem jednak, że ta książka nie spodoba się każdemu. Jeśli bowiem uważacie, że wiecie już wszystko i nie chcecie czytać tej nowelki to po prostu odpuście sobie, bo możecie zepsuć sobie opinie o całej serii. Jeśli jednak tak jak ja lubicie postać Coltona i brakowało wam go, to czytajcie, bo jest to naprawdę dobra książeczka na 2 godziny czytania.


Uganianie się ma w wyścigach tę wadę,że czasem trudno jest wygrać, startując za kimś. Jednocześnie jednak jechanie za kimś pozwala na stosowanie driftingu,ukrycie się przed radarami, wystrzelenie do przodu i przejęcie prowadzenia wtedy, gdy ma to największe znaczenie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz