Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 25 lipca 2017

Serce ze szkła - Emma Scott

Tytuł : Serce ze szkła
Tytuł oryginalny : Full Tilt
Autor : Emma Scott
Cykl : Full Tilt 
Tom : 1
Wydawnictwo : Filia
Data wydania : 07.06.2017
Liczba stron : 448
Egzemplarz : recenzencki nowość 

" Kacey Dawson zawsze żyła na krawędzi – podejmowała impulsywne, czasem lekkomyślne decyzje. W tej chwili, jako wiodąca gitarzystka dobrze zapowiadającego się zespołu, stoi na progu sławy i bogactwa. Jednak porażka na koncercie w Las Vegas grozi całkowitym zrujnowaniem kariery. Dziewczyna budzi się z gigantycznym kacem, nie pamiętając zdarzeń ubiegłej nocy ani tego, w jaki sposób skończyła na kanapie u swojego kierowcy…Jonahowi Fletcherowi kończy się czas. Zdaje sobie sprawę, że jego sytuacja jest beznadziejna, więc przyrzeka sobie, by jak najlepiej wykorzystać pozostałe mu miesiące. Ma jeszcze w planach zobaczyć wystawę swojej instalacji ze szkła w prestiżowej galerii sztuki… Nie planował natomiast zakochać się w nieokrzesanej, nieprzewidywalnej rockmence, która usnęła po imprezie w jego domu.Jonah dostrzega, że Kacey zmierza ku zatraceniu. Pozwala jej zostać u siebie przez kilka dni, by zdołała wytrzeźwieć, doprowadzić się do porządku i pozbierać myśli. Żadne z nich nie spodziewa się, że poczują coś głębokiego, czystego i ważnego… Coś kruchego jak szkło, co pod koniec może się roztrzaskać na milion kawałków bez względu na to, jak mocno będą starali się to trzymać.To historia o tym, co znaczy kochać całym sercem, poświęcić się, doświadczyć gwałtownej radości i bezbrzeżnego smutku. Opowiada o życiu w pięknie i bólu, aby na koniec móc uśmiechać się przez łzy i wiedzieć, że niczego by się nie zmieniło."

Emma Scott to autorka , fantastycznej , chwytającej za serce książki. „Serce ze szkła to obowiązkowa lektura dla fanów Kim Holden. Moje serce zostało rozerwane na kawałki i czeka ,aż je ktoś poskłada.

Kacey to kobieta, która nie ma łatwo w życiu. Pije, pali nie dogaduje się z rodzicami. Kobieta jednak gra w dobrze prosperującym zespole, który zaczyna odnosić wielkie sukcesy. Jednak, gdy po jednym z koncertów , dziewczyna upija się do nieprzytomności i budzi w mieszkaniu kierowcy limuzyn, zaczyna,rozumieć co robi ze swoim życiem i pragnie je zmienić. Jonah to mężczyzna , który ma swój plan na resztę swojego życia. Chce zostawić po sobie spuścizne, aby ludzie o nim nie zapomnieli , gdy odejdzie z tego świata. Nie planuje zakochiwać się w wiązać z buntowniczą młodą kobietą , ale serce nie sługa samo wybrało swoją drogę. 

Piękno można odnaleźć wszędzie, nawet w rzeczach,które cię przerażają.

„Serce ze szkła „ to historia na pozór przewidywalna. Takie typowe New Adult. Jednak ta historia jest smutna i szczęśliwa jednocześnie. Razem z bohaterami przeżywamy smutki , rozgoryczenia , wzloty i upadki. Autorka nie oszczędza nas już od samego początku książki. Kacey przez kłótnie ze swoim ojcem zostaje sama , stacza się na samo dno, aby później móc odbić się od niego. John to natomiast utalentowany młody człowiek , który robi cuda ze szkła. Jednak los również go nie oszczędził i chłopak wie , że jego życie dobiega końca. Książka mocno wpływa na nasze emocje , przez co łzy same cisną nam się do oczu. Ja na razie leczę rany i staram się poskładać moje serce w całość. Oczywiście książkę polecam wszystkim fanom Kim Holdem , bo ta książka jest jeszcze lepsza niż Promyczek.Pocałowałam Jonaha Fletchera całym swoim sercem i każdym fragmentem duszy,która będzie go kochać już zawsze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz