Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 7 września 2017

Sexy bastard. Hard - Eve Jagger

Tytuł : Sexy bastard. Hard
Tytuł oryginalny : Sexy bastard. Hard
Autor : Eve Jagger
Cykl : Sexy bastard
Tom : 1
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 18.08.2017
Liczba stron : 282
Egzemplarz : recenzencki 

" Pierwszy tom piorunującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger.Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król nocnego życia w Atlancie. Na co dzień jest właścicielem klubu nocnego, po godzinach zarządza potajemnie podziemnym ringiem.Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na spokojne życie, nie spodziewa się, że pewnej nocy do jej domu wtargnie wściekły Ryder Cole. Bezwzględny mężczyzna zamierza ukarać brata Cassie za niespłacone długi.Aby ocalić brata, Cassie wdaje się w niebezpieczny układ z Ryderem i zaczyna angażować się w jego szemrane interesy. Wkrótce obezwładniające pożądanie między nimi jest nie do ukrycia. Niestety nie obejdzie się bez konsekwencji. Ryder nie pozwoli jej tak po prostu odejść, a Cassie nie może ukrywać się w nieskończoność."

Bardzo chętnie sięgam po książki kobiece. Jeszcze bardziej cieszę się, że takowych na rynku jak na razie nie zabraknie. Nadal nie umiem skupić się przy cięższej książce i pomyśleć, że już za niedługo będę musiała zmierzyć się z książkami do szkoły. Jednak na razie skupiam się na pięknych kobietach oraz przystojnych mężczyznach, których to właśnie poznajemy w książkach typowo erotycznych. Ciesze się, że wydawnictwo kobiece postanowiło wydać serię „Sexy Bastard”, bo to naprawdę interesująca lekka książka. 

Ryde Cole to przystojny, bogaty mężczyzna, który jest szanowanym biznesmenem i prowadzi sieć klubów nocnych. Jednak pomimo dobrze prosperującego klubu nocnego od czasu do czasu prowadzi również nielegalne walki, przez co ma również sławę brutalnego. Pewnego wieczoru dowiaduje się, że pewien dzieciak ma u niego zaciągnięty duży dług. Cole nie może, pozwolić sobie na stracenie reputacji dlatego jedzie do domu dłużnika, aby odebrać swoje 10 tysięcy. Jednak zamiast chłopaka w łóżku znajduje zjawiskową dziewczynę Cassie, która okazuje się siostrą chłopaka. 

Cassie dopiero wyjechała z Anglii, aby zacząć nowe życie, z dala od swojego byłego chłopaka. Gdy przyjeżdża, do domu okazuje się, że jej brata nie ma w domu, przez co kładzie się spać. Jednak gdy się budzi,widzi nad sobą tajemniczego, a zarazem przystojnego mężczyznę, który się w nią wpatruje. Dziewczyna jest przerażona, gdy dowiaduje się o długach brata. Jednak postanawia mu pomóc, przez co wchodzi z Colem w niebezpieczny układ. Jednak żadne z nich nie zdaje sobie sprawy, że między nimi rozwija się uczucie. Jak potoczą się losy Cassie i Cola ?

Jest za gorąco, żeby tam siedzieć, nawet w krótkich spodenkach i koszulce na ramiączka, jednak ciągnie mnie pustka tamtego miejsca, jakby nietkniętego, nieskalanego przez nic i nikogo. Wciąż pozostaje idealne, tak jak każda rzecz, zanim jej spróbujesz, tak jak ludzie, zanim ich pokochasz albo zanim wyda ci się, że ich kochasz.

Jestem wielką fanką okładek od wydawnictwa Kobiecego. Nie są może zjawiskowe i niespotykane, ale przyciągają czytelnika i zachęcają go do sięgnięcia po powieść. Podoba mi się również, że nie musimy za długo czekać na kolejne tomy serii, gdyż wydają je stosunkowo szybko. Książka  Sexy bastard. Hard  to nie jest zwykła książka, nie jest również też czymś oryginalnym, ale naprawdę przyjemnie się ją czyta. Polubiłam bardzo Cola, jak i Cassie. Wydaje mi się, że to idealna para, którą uwielbiam i chętnie bym poczytała jeszcze jakąś książkę z ich udziałem. Wiem, że drugi tom będzie opowiadał historię przystojnego barmana z klubu oraz przyjaciółki Cassie. Już czekam z niecierpliwością, a was bardzo zachęcam do czytania książki, bo myślę, że warto poznać jej treść.


Na ringu człowiek uczy się pewnej rzeczy: jeśli ktoś zadaje jeden cios, możesz spodziewać się następnego. Trzeba umieć oddać. Trzeba być gotowym zrobić wszystko, by się bronić.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz