Ariana | WS | Blogger | X X

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Książki dla dzieci #2 - Witaj,Gąsko ! / Dobranoc ,Gąsko !

Mój syn oszalał na punkcie kolejnych Gąsek do kompletu. Niestety bardzo ubolewam nad faktem , że nie ma już więcej tych fantastycznych książeczek ale mam nadzieje , że wydawnictwo wyda jeszcze wiele książeczek o Gąsce. Mój synek skończył 17 miesięcy i muszę na początku zaznaczyć , że jest jeszcze za mały aby zrozumieć sens tych konkretnych tytułów i tego o czym mówią. 
Książeczki mają fajne kolorowe okładki , które są miękkie i nie mają ostrych brzegów. A więc na wielki plus dla wydawcy. Kolorowe obrazki i okładki działają na dzieci w pozytywny sposób. Oskar wie , że rano i wieczorem myjemy ząbki , że musi sprzątać zabawki i ładnie jeść śniadanie. Fajne natomiast jest to , że z Gąską robi to znacznie chętniej i z ciekawością patrzy jak dziewczyna i jej Gąska myją ząbki czy bawią się na placu zabaw. 

Myślę , że te konkretne książeczki będą dobre dla dzieci właśnie w wieku 2 lat i więcej. Ale myślę , że maluch również znajdzie coś dla siebie chodź by różne dziwne kształty i kolory którymi będzie zafascynowany. 

Za Gąski dziękuje wydawnictwu GalaktykaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz