Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 26 kwietnia 2016

Twoja niezwykła podróż.100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Kolorowanka dla dorosłych.

Tytuł : Twoja niezwykła podróż.100 najpiękniejszych miejsc na świecie.
Tytuł oryginalny : Ultimate Travel Coloring Book
Autor : Lonely Planet Publications
Data wydania : 30 marca 2016
Wydawnictwo : SQN
Liczba stron : 128
Cena z okładki : 34,90" Dzięki tej kolorowance poznasz 100 najwspanialszych miejsc na Ziemi wybranych przez ekspertów Lonely Planet – znanych z najlepszych przewodników na świecie.
Od Wielkiego Kanionu po Alhambrę, od Wielkiej Rafy Koralowej po Akropolis, przez Wielki Mur Chiński, Tadź Mahal, Sagradę Familię, Wyspy Galapagos, Dolinę Królów, Park Narodowy Yosemite i jeszcze więcej… Wszystkim tym zapierającym dech w piersiach miejscom warto poświęcić kilka chwil. Daj się ponieść wyobraźni i pokoloruj je tak, jak tylko zapragniesz.

Twoja niezwykła podróż to gwarantowany trening kreatywności i skupienia, a także okazja do uwolnienia wewnętrznego zamiłowania do wędrówek, które drzemie w każdym z nas. 100 fantastycznych miejsc czeka… pokoloruj je! "

Od Australii po Francję. Z jednego kontynentu na drugi. Od jednego miejsca przeskakujemy w drugie , trzecie i każde kolejne. 

Kolorowanka bardzo wciąga i nie idzie przejść obok niej bez pokolorowania chociaż by kawałka. 


Twoja niezwykła podróż to idealna kolorowanka na nudne wieczory. Kształtuje naszą kreatywność i pomysłowość. Kolorowanka jest dobrze wykonana więc śmiało można kolorować flamastrami niestety autor nie przemyślał i nie ma wolnych stron dlatego nie da się wyrwać i np. oprawić w ramki nasze arcydzieła. 


JA ! Wielka fanka kolorowanek polecam z czystym sumieniem ! ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz