Ariana | WS | Blogger | X X

poniedziałek, 6 czerwca 2016

Tylko ty - Federico Moccia

Tytuł : Tylko ty 
Tytuł oryginalny : Sei tu 
Autor : Federico Moccia
Seria : Chwila szczęścia 
Tom : 2
Wydawnictwo : Muza
Data wydania : 27 kwietnia 2016
Liczba stron : 320
egzemplarz : recenzencki " Ciąg dalszy przygód bohaterów „Chwili szczęścia” rozgrywa się w Polsce, a dokładnie w Warszawie, Krakowie i Morskim Oku.Nicco postanawia odnaleźć Anię, polską turystkę, którą poznał w Rzymie i w której się zakochał. W podróży towarzyszy mu jego najlepszy przyjaciel, Gruby. Przed wyjazdem udaje im się zdobyć warszawski adres Ani, który jednak okazuje się nieprawdziwy. Zamiast Ani mieszka tam para sympatycznych gejów. Na szczęście w centrum miasta natrafiają na wielki baner reklamowy z Anią w roli modelki. Tak Nicco dowiaduje się, czym zajmuje się jego ukochana i jak bardzo jest znana w Polsce. Poznani wcześniej geje, sami pracujący w środowisku agencji reklamowych, pomagają im odnaleźć agentkę Ani. Okazuje się nią przebojowa Klaudia, dla której z miejsca traci głowę Gruby. Klaudia ma dla Ani ważny kontrakt reklamowy do omówienia i podpisania i w tym celu wyrusza do Krakowa, gdzie mieszka dziewczyna, a wraz z nią Gruby i Nicco. "

Drugi tom " Chwili szczęścia " jest jeszcze lepszy niż poprzedni. Gdyż akcja toczy się w Polsce. Najpierw razem z Nicco i Grubym zwiedzamy Warszawę , gdzie poznajemy Klaudię i dwóch przesympatycznych facetów. Razem z Klaudią wyruszamy do Krakowa , gdzie Nicco spotyka się w końcu z Anią. Niestety nie wszystko idzie tak jak Nasi główni bohaterowie przypuszczali i wyruszamy nad Morskie Oko gdzie rozgrywa się najfajniejsza i najprzyjemniejsza część książki. Jedyny minus książki jest taki , że w połowie byłam pewna na 100 % jak książka się skończy i nie pomyliłam się. 

Książka tak jak poprzednia bardzo dobrze napisana. Którą czyta się w zawrotnym tempie i nie chce się jej skończyć. Z niecierpliwością będę wypatrywać innych książek Pana Moccia aby jeszcze raz wrócić do stylu pisania tego autora. 

Za egzemplarz do recenzji dziękuje !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz