Ariana | WS | Blogger | X X

niedziela, 7 maja 2017

Pierwszy dotyk - Laurelin Paige

Tytuł : Pierwszy dotyk 
Tytuł oryginalny : First Touch 
Autor : Laurelin Paige 
Cykl : First and Last 
Tom : 1
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 14.04.2017
Liczba stron : 544
Egzemplarz : recenzencki 

" Emily Wayborn otrzymuje niepokojącą wiadomość. Na poczcie głosowej nagrywa się jej przyjaciółka z dawnych lat. Obie spędziły razem fantastyczne chwile na dzikich imprezach, lecz ich drogi się rozeszły. Mimo to nawet po takim czasie, Emily potrafi dostrzec, że nie jest to zwyczajna wiadomość. Chociaż pozornie brzmi wesoło i neutralnie, Amber użyła słowa, które stanowiło ich tajny kod używany w sytuacjach kryzysowych.
Nie bez powodu. Po krótkim rozeznaniu Emily odkrywa, że Amber zaginęła!

Mimo że kobiety nie utrzymywały już bliskich kontaktów, Emily jest zdeterminowana, aby odnaleźć przyjaciółkę. Kierując się szeregiem wskazówek, wpada na pewien trop. Wówczas na jej drodze los stawia Reeve’a Sallisa, znanego hotelarza i enigmatycznego miliardera, który ma reputację niezłego playboya. Emily musi uwieść bogacza, aby odkryć jego sekrety i miejsce pobytu Amber. Z czasem niebezpiecznie przywiązuje się do mężczyzny, mimo że cichy, niepokojący głos w głowie podpowiada jej, że nie jest to jej przyjaciel. Cóż z tego, skoro tak diabelnie ją pociąga. W pewnym momencie musi podjąć kluczową decyzję mogącą podważyć jej lojalność wobec Amber. Czy ma ocalić przyjaciółkę czy swoje serce? "

Nie jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki. Miałam przyjemność przeczytać jej dwie poprzednie serię i powiem szczerze, że po książkę „ Pierwszy dotyk " ruszyłam po omacku. Cieszę się jednak, że udało mi się przeczytać tę pozycję, gdyż jest to książka fenomenalna.

Jego słabością byłam ja. Pragnął mnie i nienawidził tego może nawet tak bardzo, jak ja nienawidziłam jego.

Książka zaczyna się, gdy Emily Wyborn dostaje wiadomość od swojej dawnej najlepszej przyjaciółki Amber. Chociaż dziewczyny nie rozmawiały ze sobą już naprawdę długie lata, Emily od razu wie, że coś złego stało się Amber. Wyrusza na poszukiwania, od detektywa dowiaduje się, że ostatnią osobą, z którą Amber była,widziana jest nie kto inny jak przystojny i bardzo niebezpieczny Reeve's Sallis.


Może i rzucałam się prosto w ogień, ale istniała szansa, że nie będę w tym osamotniona.


Książka " Pierwszy dotyk " jest naprawdę dobra, oczywiście jest to literatura erotyczna, dlatego nie będzie to temat dla każdego. Powieść jest mroczna, mamy dwa mocne charaktery, jeśli chodzi o głównych bohaterów. Nie wiemy,jednak jak to się skończy. Zakończenie powieści zwaliło mnie z nóg i muszę przyznać, że nie spodziewałam się tego. Mimo wszystko jest ciekawa kolejnego tomu serii, który wyjdzie jeszcze w tym roku.

Problem z ludźmi, którzy naprawdę są niebezpieczni, Emily, polega na tym, że nigdy nie wiesz, jak bardzo są groźni, dopóki nie jest za późno.


Przechylił głowę i spojrzał na mnie wymownie.

- Pozwolisz mi dokończyć?
- A zamierzasz powiedzieć coś wartego uwagi?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz