Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 27 lutego 2016

Wieczna - C.C.Hunter

Tytuł : Wieczna
Tytuł oryginalny : Eternal
Autor : C.C. Hunter
Seria : Wodospady cienia. Po zmroku
Tom : 2
Data wydania : 17 lutego 2016
Wydawnictwo : Feeria Young
Liczba stron : 375
Cena z okładki : 34,90

" Kiedy Della zaczyna sądzić, że jakoś udaje jej się ogarniać swoje życie, zaskakuje ją kolejna przemiana… po której nic już nie będzie takie samo. Również zasady, którymi musi się kierować.

Odkąd stała się wampirem, w świecie ludzi czuła się jak wyrzutek. Chociaż wydawało jej się, że w końcu odnalazła swoje miejsce w Wodospadach Cienia, teraz jej życie po raz kolejny wywraca się do góry nogami. Zaatakowana przez śmiertelny wirus wampirzyca musi dokonać trudnego wyboru. Czy się odrodzić... To dla niej jedyna szansa na przetrwanie, ma jednak swoją cenę: nieodwołalnie wiąże ją z Chase’em, wysokim, mrocznym i pociągającym wampirem, który potrafi niemal jednocześnie ją rozśmieszyć i doprowadzić do furii.

Chase zna już zbyt wiele jej tajemnic, a wieczna więź między nimi jest ostatnią rzeczą, której pragnie Della. Co gorsza, nie do końca wie, co ta więź oznacza. Czy pociąg, który czuje do Chase’a, jest prawdziwy? Czy los kryje dla niej coś jeszcze w zanadrzu? I co oznacza to dla Steve’a, tego zmiennokształtnego przystojniaka, którego pocałunki sprawiają, że Delli miękną kolana?

Teraz serce Delli musi przyjąć jeszcze jeden cios. Podczas pracy nad pewną sprawą odkrywa szokujące fakty o przeszłości swojego ojca, a to sprawia, że zaczyna kwestionować wszystko, co jej zdaniem było prawdą… i własne miejsce w świecie, który tak kocha. "

" Wieczna " autorstwa pani Christie Craig Hunter to drugi tom serii Wodospady Cienia po zmroku. Książka opowiada o dalszych losach młodej wampirzycy Dalli.

Młoda wampirzyca Dalla czuje obecność duchów , oraz ma możliwość słyszenia tego co mówią.Właśnie z tej przyczyny zaczyna swoją drugą sprawę dla organizacji rządowej. Chase ( młody wampir pracujący dla Rady Wampirów ) również ma wizje od ducha. Dlatego siłą rzeczy musi pracować z Dalla. Młode wampiry są zmuszone działać razem przez los. Młody wampir ratuje życie dziewczynie oddając jej cząstkę swoich mocy. Czy przez złączenie rozwinie się miłość pomiędzy tym dwojgiem ?Może tak. Jednak Dalla cały czas próbuje ułożyć sobie życie ze zmiennokształtnym Stevem. 

Czy dłużej czytam tą serię tym bardziej się w niej zatracam. Pierwsza seria bardzo mi się podobała. Przeczytałam ją jednym tchem. Już nie mogę się doczekać na kolejną część Wodospadów Cienia po zmroku. 

Trzeba jednak przyznać Autorce , że obie serię są do siebie bardzo podobne. Mamy duchy , mamy skomplikowany wątek miłosny. Ale cieszy mnie , że autorka skupia się bardziej na samej akcji książki niż na uczuciach to bardzo mi się podoba. Książka typowo młodzieżowa jednak myślę , że wszystkim się spodoba. Ja mogę z czystym sercem polecić każdemu kto jeszcze nie czytał. Trzeba szybciutko nadrobić zaległości. 

Za możliwość przeczytania dziękuje firmie Feeria Young


Pierwsza cześć - Odrodzona TUTAJ !


2 komentarze:

  1. Rzadko obcuję z wampirami, może kiedyś się to zmieni i złapię w łapki serię o tych krwiopijcach. ;) Tutaj kuszą miłosne intrygi, więc... pożyjemy, zobaczymy. :)
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakoś nie czuję potrzeby sięgnięcia po książki tej autorki .. :)

    OdpowiedzUsuń