Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 31 października 2014

Dom nad lazurowym urwiskiem - Frédérick D'Onaglia

Tytuł : Dom nad lazurowym urwiskiem 
Autor : Frédérick D'Onaglia
Wydawca : Amber Wydawnictwo
Data premiery : 05.08.2014
Liczba stron : 271
MOJA OCENA : 8/10


" Pewnego dnia Laura otrzymuje dziwny spadek od człowieka, który był wrogiem jej ojca… Dlaczego?
Spokojne życie ilustratorki zostanie zburzone, a ona sama będzie potrzebowała pomocy Raphaëla, nowo poznanego przystojnego restauratora… Czy ją dostanie? Czy razem dotrą do prawdy?
Ale jak to się dzieje, że Raphaël zawsze pojawia się w najbardziej krytycznym momencie? To kolejna zagadka wyjątkowo podłej zdrady, którą Laura musi rozwikłać... "
Dzisiaj przychodzę do was z recenzją książki którą przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Amber. Książka mile mnie zaskoczyła i chętnie przeczytam jeszcze dwie inne książki tego autora bo naprawdę mnie zaciekawiły !


Bohaterką powieści " Dom nad lazurowym urwiskiem " jest dojrzała czterdziestoletnia Laura , matka dwójki dzieci , która po rozstaniu z mężem postanawia wrócić w swoje rodzinne strony do domu swojego ojca. Bohaterka straciła ojca w tragicznym wypadku na morzu. Po śmierci ojca Laurą opiekował się jego przyjaciel. Nagle bohaterka dostaje tajemniczy spadek od sąsiada z którym nie miała dobrych relacji. Jak później się okazało Marcel wcale nie chciał ułatwić życia kobiecie a wręcz go utrudnić. Pewnego dnia kobieta poznaje przystojnego restauratora Raphaela. Czy będzie to wielka miłość ? Czy zagadka pozwoli jej swobodnie żyć ?

" Dom nad lazurowym urwiskiem " jest to piękna magiczna powieść , która mieści w sobie przepiękne opisy Prowansji , dzięki czemu możemy sobie wyobrazić te wspaniałe krajobrazy. 

Po tej książce mam ochotę wyjechać na długą wycieczkę po Lazurowym Wybrzeżu. Autor jak już mówiłam zachwycił mnie swoim stylem pisania. Jeśli jesteście zainteresowani książką z wątkiem kryminalnym i gorącym romansem , zapraszam do przeczytania !
1 komentarz:

  1. Ciągle czytam pozytywne recenzje tej książki, muszę ją w końcu przeczytać, zapowiada się super! :)

    OdpowiedzUsuń