Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 2 stycznia 2021

Fear you - B.B. Reid

 

Tytuł: Fear you 

Tytuł oryginalny: Fear you 

Autor: B.B. Reid 

Cykl: Broken love 

Tom: 2

Wydawnictwo: Kobiece 

Data wydania: 12.11.2020

Liczba stron: 408

Egzemplarz: recenzencki 

Lake oddała mu wszystko, a miała ofiarować tylko rok swojego życia. Zabrał jej niewinność, dzieciństwo, a co najważniejsze… skradł jej serce. Niepokorny, groźny i pełen sprzeczności Keiran wydaje się nie mieć ciepłych uczuć dla nikogo. Życie złamało go, pożarło żywcem, a potem przeżuło i wypluło. Lake wierzyła, że to ona go uleczy. Może by jej się udało, gdyby tajemnice z przeszłości nie zaczęły wychodzić na jaw. Gdyby obsesje chłopaka nie brały nad nim góry… Czy para ma ze sobą więcej wspólnego, niż im się wydaje? Jakie mroczne sekrety skrywa Keiran i co się stanie, kiedy zażąda od dziewczyny więcej, niż ta jest mu w stanie dać?  

Nowy Rok to czas, gdzie spisujemy sobie postanowienia i wyzwania. Ja również podjęłam się zrobienia takiej listy. Moim celem na 2021 rok jest pisanie więcej recenzji, oraz otwieranie się na nowe gatunki literackie. Pierwszą moją książką przeczytaną w styczniu jest "Fear you" czyli drugi tom serii Broken Love. Pierwszy tom bardzo mi się podobał, dlatego nie mogłam powstrzymać się przed przeczytaniem również kolejnej części. Co dalej słychać u Lake oraz Keirana? Czy patrzą dalej na siebie wilkiem? A może ich związek kwitnie? 

Keiran odebrał Lake wszystko, co miała w życiu. Oddała mu swoją niewinność, dzieciństwo oraz serce. Młoda kobieta zakochała się w mężczyźnie, od którego powinna trzymać się z daleka. Jednak starała się, aby go zmienić. Jednak Keirana nie da się tak łatwo zmienić, jego mroczna przeszłość daje o sobie znać. Czy przeszłość raz na zawsze zawładnie jego życiem?

Ten tom czytało mi się trudniej niż poprzedni. Autorka bardzo dała się ponieść. Lake była naiwną dziewczyną, jednak teraz po prostu mi to zaczęło przeszkadzać. W pierwszym tomie była naiwna, wierzyła w odkupienie. Jednak powinna już nauczyć się myśleć samodzielnie. Nie wiem, czy skusze się na kolejny tom, czas pokażę, na razie sobie odpuszczam. Jednak okładki bardzo pięknie wyglądają razem na półce, trzeba przyznać, że wydawnictwo zachowało estetykę. 

Jeśli szukacie książek z kategorii kobiecej to na TaniejKsiazce są teraz super tytuły w niskich cenach. 

Spędziłam całe swoje życie bojąc się ciebie. Byłeś potworem ukrytym pod moim łóżkiem i diabłem, który ukradł moją duszę.
10 komentarzy:

 1. Szkoda, że bohaterka jest naiwna. Chętnie sprawdzę oba tomy, żeby zobaczyć, jak mi się ta bohaterka spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Siostra czytała oba tomy tej serii i była naprawdę zadowolona z ich lektury.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się Twoje postanowienie o otwieraniu na nowe gatunki. Ja miałam kilka takich sytuacji w ubiegłym roku i byłam bardzo zadowolona. Warta wychodzić ze swojej strefy komfortu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka raczej nie w moim stylu, aktualnie nie mam ochoty na tego typu historie. Ale jak najbardziej dołączam do postanowienia, by otwierać się na nowe gatunki literackie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie, raczej po nią nie sięgnę. Twoja recenzja też nie zachęca.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł podsunę córce pod rozwagę, zastrzeżenia do postawy bohaterki mogą nieco zniechęcić, ale zobaczymy. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety, ale nie przekonuje mnie ta seria.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam serii, ale chyba nie skuszę się na nią. Nie lubię naiwnych bohaterek. Poza tym mam już dość tego typu tematyki. Musze trochę od niej odpocząć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma prawo do innej opinii, siostra była tą serią zachwycona.

   Usuń
 9. niestety książka zupełnie nie dla mnie, nie lubię kiedy bohaterki są naiwne, wręcz głupie, strasznie mi to przeszkadza

  OdpowiedzUsuń