Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 9 stycznia 2015

Niebezpieczne istoty - Kami Garcia, Margaret Stohl

Hej !

Naprawdę bardzo długo mnie tutaj nie było , ale przyszedł nowy rok i mam postanowienie aby zacząć częściej tutaj zaglądać ;) Mam wiele zaległości książkowych które będę nadrabiać ;)

Tytuł : Niebezpieczne Istoty
Oryginalny tytuł : Dangerous Creatures
Autor : Kamil Garcia & Margaret Stohl
Seria : Niebezpieczne Istoty
Tom : 1
Data wydania : 03 grudzień 2014
Wydawnictwo : Feeria Young
Liczba stron : 376
Cena z okładki : 34,90


" Ridley to bardzo, bardzo niegrzeczna dziewczynka. Nie można jej ufać, a co gorsza, nie można zaufać też sobie, gdy jest się obok niej. Jej chłopak Link to muzyk rockowy. Razem wyjeżdżają do nowego Jorku, gdzie Link ma nadzieję rozpocząć karierę. "W książce " Niebezpieczne Istoty " spotykamy się na nowo z bohaterami z książki " Piękne Istoty ". Poznajemy bliżej Ridley i Linka co nawet mnie ucieszyło. Link pragnie wyjechać do Nowego Yorku jak tylko skończy szkołę , chce znaleźć zespół rockowy i grać na perkusji. Niestety przeszłość Ridley ściąga na wszystkich kłopoty. 

Niebezpieczne Istoty mają w sobie wiele potknięć , ale na szczęście nie są to bohaterowie. Bardzo polubiłam postać Ridley , spodobał mi się jej cięty język. To nie oznacza że reszta bohaterów jest gorsza. Na kartkach książki spotykamy również iluzjonistę , nekromantkę oraz ciemnorodzonych.

Nastolatki do których kierowana jest głowie ta książka myślę że nie będą zawiedzione.W książce jest humor , intryga , zagadki i fantastyka ;) a więc dla każdego coś dobrego ;)

Za możliwość przeczytania książki. Dziękuje ! 

 

2 komentarze:

  1. Pierwsze muszę skończyć serię Piękne Istoty, ale ta zapowiada się fajnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Poluję na tę książkę od dłuższego czasu, ale dorwać jej nie mogę :(

    OdpowiedzUsuń