Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 15 stycznia 2016

Buntownik - Jay Crownover

Tytuł : Buntownik
Tytuł oryginalny : Rule
Autor : Jay Crownower
Seria : Naznaczeni Mężczyźni
Tom : 1
Data wydania : 18 marca 2014
Wydawnictwo : Amber

" Trzy lata temu dziewiętnastoletni Remy Archer zginął w wypadku. Od tego dnia Rule, jego brat bliźniak, czuje się winny. Gdyby tylko nie zadzwonił wtedy do Remy’ego… Remy był jego drugą połową, jego jasnym, lepszym odbiciem. Był doskonały. Kochali go wszyscy – rodzice, którzy zawsze żałowali, że Rule nie jest taki jak Remy. I kochała go jego dziewczyna – Shaw.

Remy nie żyje, lecz Shaw jest nadal częścią rodziny Archerów, która ofiarowała jej bezwarunkową miłość, jakiej nigdy nie zaznała od własnych rodziców. Ta piękna, dobra dziewczyna jest im bliższa niż Rule, wieczny buntownik z tatuażami. Śmierć Remy’ego zdruzgotała ich i jeszcze bardziej oddaliła od Rule'a, lecz Shaw jest zdecydowana połączyć tę rodzinę na nowo. Dla nich i dla siebie. Bo tylko ona wie, że zawsze kochała tylko Rule’a. I tylko ona zna sekret, który wreszcie musi wyjawić… " 


W książce poznajemy Rula - buntownika który po śmierci brata bliźniaka postanowił odciąć się od rodziny. Czy z wyboru ? Matka obwinia go o śmierć syna chłopak sam się w pewnym sensie o to obwinia nie potrafi dojść do siebie. Jego starszy brat wraca z wojska po ciężkim wypadku. I postanawia odbudować jakoś swoją rodzinę. Shaw - miła poukładana kobieta , przyjaciółka rodziny , a nawet i można powiedzieć , że traktowana jak członek rodziny od kilkunastu lat jest skrycie zakochana w buntowniku. Co niedziele musi zmagać się z cierpieniem. Ale pewnego dnia wszystko się zmienia. 

Czy uda im się przetrwać ? Czy chłopak wytatuowany i przekłuty da radę sprostać wymagania dziewczyny ? Czy rodzina w końcu zaakceptuje jego wybór i w końcu stanie na nogi ? 


Książka naprawdę jest dobra. Mi przeczytanie zajęło niecałe dwa wieczory. Więc to naprawdę szybko jak na moje możliwości i to jeszcze przy dziecku. Praca też mi nie pomagała gdyż miałam kilka ważnych wyjazdów teraz wiec dlatego tak długo nic nie dodałam. Co do samej książki myślę , że spodoba się młodzieży ale i starsi czytelnicy znajdą coś dla siebie. Warto ja teraz poluje na drugą część ale niestety życie mnie nie rozpieszcza i nie mogę jej sobie wgrać na czytnik ;(1 komentarz:

  1. Mam ochotę na tą książkę. Jak trafię na pewno się skuszę. :)

    OdpowiedzUsuń