Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 29 września 2018

Story of Bad Boys 2 -Mathilde Aloha

Tytuł : Story of Bad Boys 2
Tytuł oryginalny : Story of Bad Boys 2
Autor : Mathilde Aloha 
Cykl : Story of Bad Boys 
Tom : 2
Wydawnictwo : Feeria Young
Data wydania : 20.06.2018
Liczba stron : 300
Egzemplarz : recenzencki 

 Poznaj dalsze losy bohaterów „Story of Bad Boys”: nieśmiałej, ale pełnej temperamentu Lili, ujmującego Evana i obcesowego, skrywającego głęboko swoje prawdziwe uczucia Camerona oraz ich przyjaciół… i wrogów. „ 

Pierwszy tom tej serii, miałam okazję czytać już jakiś czas temu. Bardzo mi się spodobała, dlatego czym prędzej postanowiłam zapoznać się również z drugim tomem. Chociaż książka już dawno przeczytana to dopiero teraz mam chwilę czasu, aby dodać wam jej recenzję. 

Lilliana coraz lepiej dogaduje się z ludźmi w LA. Nadal mieszka z Evanem i Cameronem, którzy są dla niej bardzo pomocni. Jej uczucia do Camerona wchodzą na jeszcze wyższy poziom, przez co postanawiają spróbować związku. W życiu Lilli nie dzieje się jednak za dobrze. Przeszłość daje o sobie znać i mimo wszystko nie chce odpuścić. 

Autorka w tym tomie nie wyjaśnia nam, niczego co nas nurtowało w pierwszym tomie. Daje nam jeszcze więcej do myślenia. Podoba mi się dalsza kreacja bohaterów, tylko mam wrażenie, że zatarły nam się trochę te gangsterskie klimaty. Czekam na trzeci tom, bo myślę, że będzie warto. 

" Story of Bad Boys " to seria, która nadal ma mocne strony, które przemawiają za tym, aby ją czytać. Ja wiem, że za niedługo przyjdzie do mnie kolejny trzeci tom tej serii. Mam nadzieje, że wątki w końcu się pozamykają i dowiemy się, co siedzi w głowie bohaterów.


- Niepotrzebnie... - zaczyna.
Nie chce numeru tej dziewczyny. Natychmiast odczuwam wielką ulgę. Koniec zdania odbiera mi jednak głos i wprawia mnie w zakłopotanie.

- ... już go mam.


6 komentarzy:

  1. Miałam ją kiedyś zakupić, ale gdzieś usłyszałam negatywne opinie o niej, więc zrezygnowałam z zakupu. Może kiedyś jednak się skuszę na nią.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ciągnie mnie do tej serii. Chyba nie moje klimaty niestety :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Myślę że mogę ją przeczytać tylko wypadało by zacząć od pierwszego tomu

    OdpowiedzUsuń