Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 15 kwietnia 2021

Zakres obowiązków - Anna Langner

 

Tytuł: Zakres obowiązków 

Autor: Anna Langner 

Wydawnictwo: Niegrzeczne książki 

Data wydania: 10.02.2021

Liczba stron: 416

Egzemplarz: własny 

Dobra pensja i aż trzech przystojnych szefów? Poczekaj, aż poznasz pełen zakres obowiązków… Oni nie wierzą w miłość, tylko w pożądanie. Ona nie wierzy w ludzi, bo los brutalnie się z nią obszedł. Jeden przystojny szef to dużo, ale trzej przystojni szefowie? W objęciach Adama, Mateusza i Szymona nawet czyste zło smakuje jak najsłodszy cukierek. Magda rozpoczęła swoje życie z bardzo słabymi kartami. Bez ojca, z matką alkoholiczką, wychowana w domu dziecka. Kiedy jej młodszy brat umiera, a ona sama traci pracę, pozostaje jej już tylko jedno – odbić się od dna. Pod tym względem posada asystentki zarządu w Clover Project wydaje się idealna – atrakcyjna pensja, nowe zadania, trzej zniewalający szefowie i mało czasu na zmartwienia. Choć dziewczyna szybko orientuje się, że w tej firmie nie wszystko mówi się wprost, mroczne tajemnice raczej ją podniecają, niż przerażają. Aż do momentu, gdy dociera do niej, co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków…

Z twórczością Anny Langner miałam okazję już się zapoznać. Czytałam z jej twórczości już " Wszystko, czego pragnę w te święta", " Nie byłaś grzeczna w tym roku" oraz fantastyczne "Zniszcz mnie". Dlatego też, gdy w moje ręce wpadła książka " Zakres obowiązków" bez jakichkolwiek oporów postanowiłam ją przeczytać. Nie czytałam opisu, wiedziałam tylko, że będzie bardzo gorąco. I nie zawiodłam się, autorka napisała świetną historię. Ja jestem wielką fanką romansów i erotyków. I muszę śmiało powiedzieć, że ten jest naprawdę HOT. Jeśli lubicie to czytajcie. 

Magda nie miała łatwego startu w życiu. Razem z bratem wychowała się w domu dziecka. Teraz została jednak sama, ponieważ jej brat nie żyje. Gdyby tego było mało, kobieta zostaje zwolniona z obecnej pracy i zostaje z niczym. Musi szybko znaleźć pracę, aby utrzymać swoje mieszkanie i żyć. Kobieta jest po studiach, jednak znaleźć dobrą pracę nie jest wcale takie łatwe. Gdy w gazecie znajduje ogłoszenie o pracę na stanowisko asystentki prezesa w dużej firmie Clover Projekt nie zastanawia się tylko dzwoni. Okazuje się, że rozmowa kwalifikacyjna jest już dzisiaj, a kobieta zostaje na nią zaproszona. Gdy dostaję tę pracę, jest w szoku, nie spodziewała się tego, ponieważ nie miała wcale dobrych rekomendacji w CV. Jednak podpisuje umowę o pracę i zyskuje trzech przystojnych szefów. Jednak nie wie, na co tak naprawdę się spisała podpisując tę umowę. Jak potoczą się losy czwórki naszych bohaterów?

Uwaga ostrzegam, jest to naprawdę mocny erotyk z dużą ilością scen seksu, nie koniecznie grzecznego. To co nasi bohaterowie tutaj wyprawiają, może wprawić w różne emocje. Wiem, że wiele z was, mimo że czyta erotyki nie przepada za, aż takimi scenami seksu. Także na wstępie postanowiłam to zaznaczyć. " Zakres obowiązków" to świetna historia, od której nie mogłam się oderwać. Czekam na kolejne nowości od tej autorki, a w międzyczasie będę zapoznawać się z jej poprzednimi powieściami, których jeszcze nie przeczytałam. Dajcie mi znać czy czytaliście i jak wam się podobało?

"A jednak masz w sobie coś, co przyciąga jak magnes. Jesteś niewinna i uwodzicielska jednocześnie. Rzadkie połączenie."
8 komentarzy:

 1. Bardzo fajna i przekonująca książka. Myślę że będę ja czytać to z dużo ciekawością.

  OdpowiedzUsuń
 2. to chyba najbardziej pociąga w tej historii, dużo seksu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie by nie podeszło, jak wiesz, innych wrażeń czytelniczych poszukuję, jednak cieszę się, że trafiasz na ksiązkę, która tak mocno Cię przekonuje, przyjemnie czyta się takie pozytywne wrażenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam i uważam, że to najlepsza książka Ani. Mroczna, nasycona erotyzmem. Genialna fabuła i ta tajemnica! Rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zbyt nierealna fabuła, żebym mogła czytać bez irytacji. Podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam awersję do źle napisanych scen seksu, dlatego rzadko sięgam po erotyki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje mi się że słyszałam już o tej książce. Mi się chyba już trochę znudziły takie typowe romansidła z dużą dawka scen erotycznych

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę przyznać że bardzo interesująco się zapowiada ta książka, z wielką chęcią poznałabym bliżej tą historię, coś czuję że by mnie pochłonęła.

  OdpowiedzUsuń