Ariana | WS | Blogger | X X

poniedziałek, 4 lipca 2016

Drugie życie Leny - Elżbieta Ceglarek

Tytuł : Drugie życie Leny
Autor : Elżbieta Ceglarek
Wydawnictwo : Rozpisani.pl
Data wydania : 2016
Liczba stron : 402
Egzemplarz : recenzencki

" Kobieta w średnim wieku, po przejściach, w zasadzie niewiele już chce od życia. Najczęściej po prostu świętego spokoju. Nie dla niej miłosne wzloty, romantyczne wyznania, upojne noce. Zwyczajnie nie wierzy, by coś dobrego mogło ją jeszcze spotkać. Dlatego, gdy Lena wpada niespodziewanie w ramiona przystojnego mężczyzny, broni się zaciekle, by nie dać się porwać uczuciu.Czy uda się jej zachować swą długo budowaną stabilizację? Ile będzie ją kosztować ta walka? A czy w ogóle można się uchronić przed przeznaczeniem?

Książka Elżbiety Ceglarek to z pewnością pozycja dla tych, którzy potrzebują nadziei. "

Książka opowiada historię życia kobiety o imieniu Lena. Kobieta ma wiele przykrych rzeczy za sobą przez co jest zamknięta w sobie i nie potrafi otworzyć się na nowe rzeczy. Nie wierzy w miłość i szczęśliwe zakończenia. Gdy na swojej drodze spotyka mężczyznę , za wszelką cenę nie chce aby ich relacja przeszła na kolejny poziom. 

Książka naprawdę bardzo utkwiła mi w pamięci i mam nadzieje , że nie zapomnę o niej szybko. Muszę powiedzieć jednak , że nie czytała się najszybciej mimo , że jest to historia na pierwszy rzut oka taka sama jak i inne miłosne historie. Jakie było moje zaskoczenie , gdy zagłębiłam się w tej lekturze. 

Pani Elżbieta ma niesamowity styl pisania. Myślę , że młodsze dziewczyny nie odnajdą się w tej powieści. Ale może i się mylę. Ja miałam lekkie trudności z czytaniem tej książki , ale mimo wszystko cieszę się , że miałam możliwość zapoznania się z tą powieścią , gdyż pewnie sama z siebie nigdy bym jej sobie nie kupiła. 

Za możliwość przeczytania dziękuje wydawnictwu !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz