Ariana | WS | Blogger | X X

niedziela, 10 lipca 2016

Kalejdoskop wspomnień - Gaja Kołodziej

Tytuł : Kalejdoskop wspomnień 
Autor : Gaja Kołodziej 
Wydawnictwo : Muza S.A
Data wydania : 8 czerwca 2016
Liczba stron : 280 
Egzemplarz :  recenzencki 


" Po latach nieobecności Aniela wraca ze złamanym sercem do kraju. Nieoczekiwanie w wypadku samochodowym ginie jej matka. Z początku Aniela zamyka się w sobie i żyje w świecie wspomnień, ale stopniowo odnajduje w sobie siłę i odwagę,... "

Aniela po latach nieobecności w kraju postanawia wrócić. Na lotnisku miała czekać na nią matka. Niestety to czego dowie się młoda kobieta załamie ją. Jej ukochana matka ginie w wypadku samochodowym. Postanawia zatrzymać się w domu ciotki gdzie poznaje Adriana w którym zadurza się na zabój. Czy uda jej się przebrnąć przez wszystkie problemy ?

To moje pierwsze spotkanie z ta autorką ale na pewno nie ostatnie. Widzę , że autorka ma nie jedną powieść na swoim koncie więc postaram się nadrobić zaległości. Co do powieści " Kalejdoskop wspomnień " jest to naprawdę chwytająca za serce historia. Która jest napisana pięknym językiem , ale nie trudnym w odbiorze. Pani Gaja napisała wszystko tak dobrze , że aż zakręciła mi się łza w oku. Mam nadzieje , że uda mi się szybko nadrobić inne książki tej autorki. 

Za możliwość przeczytania dziękuje wydawnictwu !

1 komentarz:

  1. Brzmi bardzo ciekawie, wciągam książkę na swoją listę :)

    OdpowiedzUsuń