Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 8 lipca 2016

Oczyszczanie nerek. Prosty, bezpieczny i skuteczny sposób detoksykacji organizmu - Lauren Falts

Tytuł : Oczyszczanie nerek.Prosty, bezpieczny i skuteczny sposób detoksykacji organizmu
Autor : Lauren Falts
Wydawnictwo : Vital
Data wydania : 7 marca 2016
Liczba stron : 334
Egzemplarz : recenzencki


" Każdego dnia nasze organizmy są narażone na działanie wielu toksyn. Część z nich znajduje się w naszym otoczeniu i pożywieniu, a niektóre powstają wewnątrz naszych ciał wskutek przemian metabolicznych. Jak poradzić sobie z tym natłokiem szkodliwych substancji, które mają niebagatelny wpływ na nasze zdrowie?Odpowiedzi w swojej książce udziela certyfikowana dietetyczka, konsultantka do spraw zdrowia i pasjonatka Raw Food. Na własnym przykładzie przekonała się, jak ważne jest oczyszczanie nerek. Dopiero po jego dokonaniu udało jej się pozbyć dolegliwości nękających ją od dłuższego czasu. Teraz dzieli się z Tobą sprawdzonymi, bezpiecznymi i niezwykle skutecznymi metodami detoksykacji.
Dzięki tej książce zrozumiesz, jak istotne dla stanu naszego zdrowia są nerki. Nauczysz się rozpoznawać stopień zanieczyszczenia toksynami zarówno tego organu, jak i całego organizmu. Zrozumiesz, skąd napływają do Twojego ciała szkodliwe substancje i w oparciu o tę wiedzę zmodyfikujesz swoje codzienne zwyczaje. Świadomie przygotujesz się do detoksu oraz dowiesz się, co powinieneś robić po jego skutecznym wykonaniu. Autorka prezentuje plan żywieniowy oczyszczający nerki i przepisy na konkretne dania. Odpowiada również na najczęściej zadawane pytania.
Przedstawiony w tej książce program trafia wprost w przyczynę Twoich problemów zdrowotnych i występujących objawów. Dzięki niemu zmienią się nie tylko Twoje wyniki badań i samopoczucie, ale również styl życia.
Oczyść nerki, zyskaj zdrowie! "

Od dziecka miałam problem z nerkami i wiem , że dietą dużo nie zdziałam , ale zawszę mogę sobie pomóc. Dlatego gdy zobaczyłam tą książkę nie zastanawiałam się ani chwili. 

Książka pokazuje nam co możemy jeść a czego nie powinniśmy. Pokazuje nam jak łatwo możemy zanieczyścić swoje nerki i jak wiele osób nie wie o tym. Przez nasze lekceważenie i niedbanie o nasz organizm, w późniejszych latach niestety może odbić się to na naszym zdrowiu. 

Pokazuje jakie ćwiczenia pomogą nam w walce z swoim zanieczyszczonym organizmem. Książka naprawdę jest dobrze i fajnie wydana. Mamy w niej wyzwania które sami możemy sobie podejmować i dążyć do celu. 

Za możliwość przeczytania książki dziękuje !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz