Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 29 lipca 2016

Wojownicy. Las Tajemnic - Erin Hunter

Tytuł : Las Tajemnic 
Tytuł oryginalny : Warriors. Forest of secrets 
Autor : Erin Hunter 
Seria : Wojownicy 
Tom : 3 
Data wydania : 11 lipca 2016
Wydawnictwo : Nowa Baśń 
Liczba stron : 365
Egzemplarz : recenzencki 

" W klanie jest zdrajca. Komu zaufa Ogniste Serce?
Napięcie wśród kotów zamieszkujących las osiągnęło niespotykany dotychczas poziom. Wierność klanowi traci na znaczeniu. Dotychczasowy przyjaciel w okamgnieniu stać się może wrogiem, a niektóre koty skłonne są nawet zabić, by osiągnąć to, czego pragną.

Ogniste Serce jest zdecydowany poznać prawdę tajemniczej śmierci Rudego Ogona. Nie wie jednak, że lepiej, by pewne tajemnice nie ujrzały światła dziennego... "

W klanach dochodzi do morderstw , wszystko nie jest tak jak powinno być. Każdy kto spiskuje przeciw drugiemu. Ogniste Serce będzie musiało dokonać słusznego wyboru i trudnych decyzji. Czy poznanie prawdy to dobry pomysł. Każdy wie , że wśród nich jest zdrajca , niestety nikt nie spodziewa się jaki to będzie cios w samo serce. 

" Woda może ugasić ogień. "

Erin Hunter pokazuje nam , że życie nie jest idealne. Ukazuje prawdę , że nie każdy przyjaciel jest przyjacielem jakim byśmy chcieli. Opowieść o kotach staje się coraz bardziej ponura i pełna przesłania dla dorosłego człowieka. Sami nie wiemy komu ufać a komu nie. Czy ten kot jest godny naszego zaufania , czy nie wbije nam pazur prosto w serce. 

" Dlaczego ja nie mogę być uczniem? Jestem tak samo duży, jak ten rudy tępak od Oszronionego Futra. "

Bardzo spodobał mi się ten tom , jest to najlepsza część jaką do tej pory czytałam. Już nie mogę się doczekać kiedy będzie kolejny tom i poznam dalsze historie moich ulubionych czworonogów. Mam nadzieje , że wydawnictwo szybko postara się wydać 4 tom opowieści. Tom 1                                                          
Tom 2 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz