Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 7 lipca 2016

Kompleksowe odkwaszanie organizmu - Hanna Gryzińska-Onifade

Tytuł : Kompleksowe odkwaszanie organizmu
Autor : Hanna Gryzińska - Onifade
Wydawnictwo : Vital
Data wydania : 29 kwietnia 2016
Liczba stron : 176
Egzemplarz : recenzencki


" Temat zakwaszenia organizmu wzbudza duże zainteresowanie. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest ono głównym czynnikiem chorobotwórczym. Odczuwanie zmęczenia, problemy z koncentracją, czy ogólnie złe samopoczucie, to pozornie niegroźne dolegliwości, które mogą świadczyć o tym, że twój organizm źle funkcjonuje i jest zakwaszony.
Niniejsza książka, ilustrowana dowcipnymi i dobrze obrazującymi temat rysunkami, napisana jest w sposób przejrzysty i czytelny. Autorka kompleksowo omawia w niej kwestie zdrowia i witalności, a właściwie ich chronicznego braku u współczesnego człowieka. Uwzględnia kluczową kwestię samozatrucia organizmu, w ogromnej mierze spowodowaną otaczającym środowiskiem. Ponadto przedstawia jak krok po kroku powrócić do zdrowia, dobrego samopoczucia i odnowy witalnej. Proponuje szereg terapii naturalnych pomocnych w eliminowaniu powszechnych ń. Podpowiada jak przejąć odpowiedzialność za stan swojego zdrowia i unikać toksycznego jedzenia, wody, kosmetyków, środków higieny i gospodarstwa domowego. Dodatkowo prezentuje metody oczyszczania wątroby, nerek, jelit i skóry, a także ćwiczenia pozwalające przywrócić zdrowe nawyki oddechowe umożliwiające właściwe dotlenienie ciała. Opisuje również jak się zrelaksować i zniwelować skutki stresu. Znajdziesz tutaj także techniki odżywiania i nawadniania organizmu oraz sposoby na astmę, bolesne menstruacje, depresję, cukrzycę i reumatyzm.
Od zakwaszenia do uzdrowienia. "

Postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe. Oczyścić swój organizm z toksyn i przejść radykalną zmianę w swoim życiu. Za dużo czasu zwlekałam i nie koniecznie patrzyłam na to czym zaśmiecam swój organizm. Przeczytałam wiele książek o zmianie i o tym co mogę zrobić a czego nie powinnam. Teraz czuje się znacznie lepiej i po 2 tygodniach zmiany już czuje się lepiej. 

Książka kompleksowe odkwaszanie organizmu uświadamia nas jakie toksyny gromadzą się w naszym organizmie przez lata. Jak łatwo możemy zanieczyścić swój organizm nie wiedząc o tym jakie skutki uboczne czekają nas za parę lat. 
Cieszę się , że zmieniłam swoje podejść i mam nadzieje , że również mój partner poczuje zmianę po zastosowaniu niektórych rzeczy na dłużej 

Za możliwość zapoznania się z książką dziękuje 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz