Ariana | WS | Blogger | X X

poniedziałek, 11 lipca 2016

Pasożyty prawdziwa przyczyna chorób - Alan E.Baklayan

Tytuł : Pasożyty prawdziwa przyczyna chorób 
Autor : Alan E. Baklayan 
Wydawnictwo : Vital 
Data wydania : 29 kwietnia 2016
Liczba stron : 292
Egzemplarz : recenzencki 

" Wyeliminowanie niektórych chorób utrudnia brak wiedzy. Najgorsze są jednak takie, o których sądzimy, że wiemy wszystko, a które posiadają ukryte przyczyny, nieznane opinii publicznej ani lekarzom medycyny konwencjonalnej. Dotyczy to w szczególności chronicznych dolegliwości, których liczba wzrasta z każdym rokiem. Tymczasem niewiele osób zdaje sobie sprawę, że to pasożyty są odpowiedzialne za ich powstawanie.To one powodują alergie, osłabienie odporności, artretyzm, migreny czy dolegliwości menstruacyjne. Wywołują nie tylko rozmaite zakłócenia zdrowia, od reumatyzmu po nowotwory, ale również powodują zaburzenia funkcji fizjologicznych, osłabiając system immunologiczny, układ nerwowy i modyfikując wydzielanie hormonów. Pod tymi względami przypominają zatem zakażenia grzybicze. 

Autor tej książki od trzech dekad prowadzi praktykę uzdrowicielską w Monachium. Jest jednocześnie jednym z nielicznych terapeutów, którzy skutecznie leczą pasożyty i choroby grzybicze. Opiera się na naukach pobieranych od mnichów Shaolin i łączy je z Tai Chi Chuan oraz chińską filozofią wraz z jej holistycznym podejściem do człowieka. W swojej przełomowej książce podaje przystępne, wartościowe informacje na temat diagnozy, samodzielnego leczenia i profilaktyki zainfekowania organizmu pasożytami. Udowadnia również, że jest to znacznie bardziej powszechny problem niż się wydaje większości lekarzy. Pokazuje, jak należy postępować w sytuacji, gdy diagnoza jest trudna a dotychczas przyjmowane medykamenty przestają działać.
Wyeliminuj przyczynę wielu chorób. "

Pasożyty to choroba którą można leczyć , a która może zrobić w naszym organizmie wiele złego. Książka uświadamia nam jak łatwo można zarazić się i jak trudno jest się wyleczyć. 
Podoba mi się styl pisania autora. Ładnie i szczegółowo wszystko napisał i określił na czym to wszystko polega i jak walczyć z tymi dolegliwościami w domu. 

Książka podzielona jest na kilka działów i naprawdę przyjemnie się ją czyta. Łatwa w odbiorze dla osób które nie wiedzą wszystkiego. Polecam się zapoznać. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz