Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 11 września 2015

Richard Paul Evans - Drzwi do szczęścia

Tytuł : Drzwi do szczęścia
Tytuł oryginalny : The Four Doors
Autor : Richard Paul Evans
Data wydania : 20 kwietnia 2015
Wydawnictwo : Znak Literanova
Liczba Stron : 176
Cena z okładki : 32,90

" Chcesz coś zmienić w życiu, ale nie wiesz, jak zacząć?
Idea czworga drzwi pomoże ci odnaleźć własną drogę do szczęścia.

Czworo drzwi to cztery proste zasady, które pokażą ci, że nawet drobne czynności mogą być początkiem wielkiej zmiany, a tym, co najbardziej nas ogranicza, jest nasz sposób myślenia i brak wiary we własne możliwości.

Richard Paul Evans odkrył znaczenie tych zasad, gdy sam stanął na życiowym rozdrożu. Dziś jest autorem bestsellerów i znanym mówcą motywacyjnym, który przemawiał w Białym Domu i w szkolnych salach, przed zwykłymi ludźmi i politycznymi liderami. Jego książki zainspirowały miliony ludzi do zmian.

Uwierz, że każdy z nas może osiągnąć szczęście i spełnienie. 
Wystarczy tylko otworzyć im drzwi. " 


Zacznę od tego , że nigdy nie miałam styczności z tym autorem , wiele razy przechodziłam obok tych książek obojętnie. Gdy nawiązałam współpracę i zobaczyłam że jest ta książka postanowiłam po nią sięgnąć.Czy się zawiodłam ? Przeczytajcie!

"Drzwi do szczęścia" to lekka i przyjemna książka którą czyta się bardzo szybko, trzeba również wspomnieć , że książka ma głębszy sens. Czytając ją chwilami miałam łzy w oczach a czasami po prostu miałam wrażenie , że czytam o swoim życiu. 

Książka jest o zmianach mówi , że nawet najmniejsze czyny które robimy w życiu są w stanie ułożyć nam całe życie. W życiu mam czworo drzwi przez które jeśli przejdziemy znajdziemy szczęście. Autor pisze nam , że warto słuchać głosu serca i za nim iść. 

Jeśli lubicie takie książki , i jeśli lubicie Pana Evansa to jak najbardziej ta książka jest warta przeczytania. 


Za możliwość przeczytania Dziękuje !
 

3 komentarze:

 1. Hej kochana :3
  OMG nie wierzę że to książka tego autora. Nie dawno przeczytałam jego inną książkę "Michael Vey, więzień celi 25" i bardzo mi się podobało. Fajny styl ma autor.
  Więc chętnie i tą bym przeczytała.
  Pozdrawiam ciepło ♥
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz powstaje tak wiele książek o szczęściu.. Zawsze wydawało mi się, że jestem szczęśliwa i spełniam swoje marzenia. Cóż, chyba sięgnę po jedną taką ksiazkę, żeby zobaczyć czy moje szczęście pasuje do schematu :D

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm ja jeszcze nie czytałam żadnej książki Evansa :( Ale mam w planach :)

  OdpowiedzUsuń