Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 17 września 2015

Wstyd - Rachel Van Dyken

Tytuł : Wstyd
Tytuł oryginalny : Shame
Autor : Rachel Van Dyken
Seria : Zatraceni
Tom : 3
Data wydania : 10 września 2015
Wydawnictwo : Feeria Young
Liczba Stron : 320
Cena z okładki : 34,90

" Lisa stara się grać wesołą, bezproblemową studentkę z college'u, za jaką ją wszyscy uważają. Ale mroczna przeszłość nie pozwala o sobie zapomnień. Przepełniają ją lęk, wstyd i przeświadczenie, że jest zła i nie warta miłości.
Tristan jest profesorem psychologii. Jest wyjątkowo poważny i zasadniczy, ceni dyscyplinę, a przy tym kryje wiele tajemnic.

Między nimi jest mnóstwo ciemności... i to ona ich do siebie przyciąga. Łączy ich więcej, niż mogliby przypuszczać... "


Seria Zatracenia to chyba jedna z ciekawszych jakie czytałam , nie jest ona ciężka ani wymagająca. Ale daje nam światło na pewne sprawy, pokazuje nam z jakimi problemami człowiek może walczyć , że czasami nie warto zostawiać ludzi samych , a dążyć do tego aby za wszelką cenę pomóc walczyć z demonami przeszłości.

" Wstyd " wprowadza nas w mroczne życie Lisy znamy już ją z poprzednich tomów ale dopiero teraz odkrywamy jej mroczną tajemnicę. Tajemnicę która zmieniła jej życie , która zmusiła ją do tego aby ukryć się przed światem. Lisa a może Mel bo tak miała na imię dziewczyna, zmaga się z piętnem przeszłości aż do dzisiaj. 

Poznaje przystojnego Tristana , który za wszelką cenę chce uchronić ją przed złem. Wraz z Gabem i Wesem. Czy im się uda ? Czy dawny chłopak psychopata dopnie swego i zniszczy ją całkowicie ? 

Tego właśnie dowiecie się czytając " Wstyd " 

Za możliwość przeczytania Dziękuje !

1 komentarz: