Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 17 grudnia 2015

Odgadnij , kim jestem. Bez Ciebie - Megan Maxwell

Tytuł : Odgadnij , kim jestem . Bez Ciebie
Tytuł oryginalny : Adivina quien soy. Guess Who I Am
Autor : Megan Maxwell
Seria : Odgadnij , kim jestem
Tom : 2
Data wydania : listopad 2015
Wydawnictwo : Amber
Liczba stron : 304
Cena z okładki : 34,80

" Tom 2 nowej serii autorki cyklu Proś Mnie, o co Chcesz, ognistej, hiszpańskiej wersji Pięćdziesięciu twarzy GreyaNamiętna miłość to podróż, która trwa nawet wtedy, kiedy los kochanków rozdziela…
Yanira ma dwadzieścia pięć lat. Nie spotkała jeszcze mężczyzny, który dorównywałby jej temperamentem i ciekawością nowych doznań. Pływa na statku wycieczkowym po Morzu Śródziemnym jako kelnerka. Wieczorami śpiewa dla gości. Przystojny Dylan jest marynarzem na tym statku…
Zmysłowa gra między nimi zmienia się w szaloną, namiętną miłość. Yanira ciągle jednak nie wie, kim jest mężczyzna, którego kocha. Nie zna jego prawdziwego zawodu, jego przeszłości i przyszłości. Co będzie, kiedy dowie się prawdy?
Czy los ich rozdzieli, czy się odnajdą? Czy ich pełna, gorąca miłość będzie silniejsza niż ludzka niechęć i zawiść, które potrafią zabić? "

W TEJ RECENZJI JEST MASA FABUŁY KSIĄŻKI ! WIĘC JEŚLI NIE CHCESZ WIEDZIEĆ O CZYM JEST TA KSIĄŻKA TO NIE CZYTAJ TEGO !

Drugi tom zaczyna się naprawdę mocnym akcentem. Na jaw wychodzi kilka faktów z życia Dylana. A może doktora Dylana ? Tak nasz przystojniak tak naprawdę jest doktorem. Bardzo sławnym chirurgiem kardiologiem ! Który obwinia się o śmierć matki ! Poznajemy również Omara brata Tony'ego. Jak się okazuje również przyrodniego brata Dylana ! Tak Omar , Dylan i Tony są braćmi ! A co najlepsze w tym wszystkim to , że Tito nie jest kochankiem Tony'ego tylko jego wujem !

Tak historia jak z taniej telenoweli. No ale cóż właśnie takim akcentem zaczyna się ta książka. Jedno trzeba od razu powiedzieć. Jeśli spodziewacie się seksu na każdym kroku to nie jest to tak do końca. Oczywiście jest seks , ale jest również miłość. Bohaterowie wyznają sobie miłość. Później oczywiście będzie to trochę zagmatwane. Ale trzeba powiedzieć , że są tutaj czułe słówka , namiętność , uczucie. Nie jest tylko i wyłącznie seks. Oczywiście możecie spodziewać się nieokiełznanych fantazji i mocnych opisów. Ale nie jest to tak nachalne jak w nie których książkach z nutką erotyzmu. 

Dylan wyjeżdża. Zostawia ukochaną samą? Ale czy od niej odszedł na dobre ? Nie bo on przyjeżdża do jej rodzinnego miasta aby się z nią zobaczyć,Gdy wchodzi na jej koncert serce jej staje w miejscu. Ucieka do garderoby gdzie odnajduje jego silne ramiona. Ma w sobie tak wiele emocji. Cieszy się , że jej ukochany , jej miłość wróciła do niej i ją całuje. Nie przejmuje się niczym , cieszy się chwilą. 

I nagle buuuuum ! On wyciąga pierścionek , ona mówi tak ! I wiecie co , książka się nie kończy ... przecież to idealne zakończenie ? Nie to nie jest zakończenie to dopiero początek i wiecie co wsiadają w samolot i lecą do Los Angeles gdzie mają żyć , mieszkać i wziąć ślub dokładnie 14 lutego w święto zakochanych !

Co jest dalej ? Tego wam już nie powiem , i tak za dużo szczegółów wyjawiłam ! 


1 komentarz:

  1. bardzo emocjonująca historia i jak widzę, nie kończy się na happy endzie z pierścionkiem w tle ;-)

    OdpowiedzUsuń