Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 18 grudnia 2015

Odgadnij, kim jestem. Tej nocy - Mega Maxwell

Tytuł : Odgadnij , kim jestem . Tej nocy
Tytuł oryginalny : Adivina quien soy. Gues who I Am Tonight
Autor : Megan Maxwell
Seria : Odgadnij , kim jestem
Tom : 3
Data wydania : 12 listopad 2015
Wydawnictwo : Amber
Liczba stron : 320
Cena z okładki : 34,80


" Wielka miłość przetrwa wszystkie ciosy.Ale czy przetrwa urażone ambicje?…

Yanira ma dwadzieścia pięć lat. Nie spotkała jeszcze mężczyzny, który dorównywałby jej temperamentem. Na statku, gdzie pracowała jako kelnerka i piosenkarka, poznała Dylana. Zakochali się i choć los ich rozdzielił, spotkali się znów i zostali ze sobą…
Yanira i Dylan przenoszą się teraz do Los Angeles, gdzie biorą ślub. Ale pojawi się niespodziewana i śmiertelnie niebezpieczna przeszkoda…
Jednak ich miłość, gdzie noc jest ważniejsza, niż dzień, trwa i osiąga coraz to wyższe rejestry doznań. Aż pewnego dnia Yanira postanawia wrócić na scenę… "


Wypadek. Czym dla nas jest wypadek? Nawet nie udany ale jest. Czy będziemy w stanie odwdzięczyć się osobie która nas uratowała? Która ryzykowała własne życie dla nas? Nad tym pytaniem trzeba się długo zastanowić, nie jest łatwe a odpowiedź może zawarzyć na naszym życiu. 

Przed takim wyborem stanęła Yanira , ale ona już podjęła decyzje. Wie , że do końca życia będzie dozgonnie wdzięczna Tifany za to co zrobiła. Za to , że ją uratowała przed jadącym samochodem prosto na nią. Jakim trzeba być człowiekiem aby umyślnie próbować przejechać drugą osobę. I to nawet z miłości. Nie mieści mi się to w głowie , przecież nie można pragnąć niczyjej śmierci tylko dla tego , że facet którego kochamy zakochał się szaleńczo w innej. 

Dylan jest wściekły na swoją byłą narzeczoną , gdyby nie Omar nikt nie wie do czego by doszło na parkingu. Caty przeprasza , ale ile z jej przeprosin jest prawdą a ile to łzy udawane na zawołanie. Ale to nie jest najlepsze , zastanawiam się jakie trzeba , mieć dobre serce aby nie wnieść oskarżenia na kobietę która chciała nas zabić. Dla mnie nie ma usprawiedliwienia , że była pijana , że jest chora. To chyba dla mnie by nie wystarczyło abym zapomniała i przebaczyła. Chciałabym walczyć aby odpowiedziała , za to co chciała zrobić. 

Nie postanowiłam sobie , że nie mogę wam zdradzać szczegółów , obiecuje że się poprawie , ale ta książka jest taka poruszająca , że nie można jej nie opisać chociaż troszeczkę. Obiecuje , że spróbuje. 

Jest ślub i wiele emocji. Dużo seksu i perwersji. Yanira zaczyna robić karierę muzyczną, wyjeżdża z Omarem i Tifany w trasę koncertową gdzie będzie śpiewała razem z raperem. Yanira kocha Dylana ale nie chce ograniczać się do siedzenia w domu i bycia kurą domową , chce osiągnąć wiele w życiu i mąż wspiera ja w tym chociaż nie jest to dla niego łatwe. 

Żeby poczuć klimat tej książki trzeba ją przeczytać. Nie da się ubrać słowami , tego co się tutaj dzieje i ile jest zwrotów wydarzeń. Są kłótnie , jest miłość , jest seks !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz