Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 21 listopada 2020

Perwersyjna miłość - Laurelin Paige

 

Tytuł: Perwersyjna miłość

Tytuł oryginalny: Dirty Filthy Rich Love

Autor: Laurelin Paige

Cykl: Kuszący duet

Tom: 2

Wydawnictwo: Kobiece

Data wydania: 17.06.2020

Liczba stron: 284

Egzemplarz: recenzencki

"Odkąd Sabrina odkryła, że jest jednym z sekretów Donovana, nie może poukładać własnych myśli i zrozumieć swoich uczuć. On sam zniknął i nie daje znaku życia. Z pomocą przybywa siostra Sabriny, Audrey. Dzięki niej nowa rzeczywistość staje się łatwiejsza do zniesienia. Szybko okazuje się jednak, że przeszłości nie da się tak łatwo wymazać. Zarówno dla niej, jak i mężczyzny, który zna każdy najmniejszy szczegół z jej życia."

Dzisiaj przychodzę do was z recenzją książki "Perwersyjna miłość" którą otrzymałam dzięki uprzejmości księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl. Jest to drugi tom serii "Kuszący duet". Pierwszy tom recenzowałam już jakiś czas temu i przed przeczytaniem Perwersyjnej miłości musiałam sobie odświeżyć pamięć i przeczytać jeszcze raz "Perwersyjnego bogacza".

Akcja książki jest powiązana z pierwszym tomem, dlatego bez znajomości początku nie połapiecie się z tym, co dzieje się w życiu Donovana oraz Sabriny. Jednak wracając do naszych bohaterów, to Sabrina jest zagubiona, zła i smutna. Donovan uciekł od niej i wyjechał po tym, jak kobieta odkryła prawdę o mężczyźnie. Sabrina, mimo że ma prawo czuć się zraniona stara się zrozumieć mężczyznę, i próbuje się z nim skontaktować, jednak on nie odpowiada. Jednak czy mężczyzna wróci i nadal będzie chciał być z kobietą? Czy ich pokręcona relacja zmieni się w miłość, o jakiej kobieta zawsze marzyła?

Powiem wam tak kochani, jak pierwszy tom bardzo mi się podobał tak tutaj, odniosłam wrażenie, że bohaterka jest z Donovanem nie z miłości a dlatego, że jest jej po prostu wygodnie. Ta relacja nie jest zdrowa, mężczyzna szpieguje, sprawdza Sabrine na każdym kroku, ma o niej teczkę pełną informacji o jej życiu. A ona dalej z nim jest chociaż wie, że na każdym kroku on ja sprawdza. No mnie ta książka nie do końca przekonała, jednak bardzo szybko się ją czytała i była lekką lekturą na jeden wieczór. A teraz na TaniejKsiazce macie wiele romansów przecenionych nawet o -40%.
12 komentarzy:

 1. To raczej nie jest historia dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ksiązka nie w moich klimatach czytelniczych, ale zakupy na TaniejKsiążce.pl już jak najbardziej tak, zawsze coś ciekawego upoluję. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swoją drogą, nie ma nic gorszego niż fałszywe relacje, trwanie w związku bez właściwych podstaw, to tak, jakby marnować swoje życie. trzeba szukać tego, co prawdziwe. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż, mnie również książka nie przekonuje. W ogóle nie lubię tego gatunku, dlatego jej lekturę sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten motyw ze szpiegowaniem nie bardzo mi się podoba. Na plus jest fakt, że to książka raczej lżejsza no i niewielka objętościowo, w sam raz na wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wątpię, że po nią sięgnę. Nie czytałamcpuerwszwgo tomu, więc tym bardziej nie czuję zobowiązania.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie sięgnę po tak pozycji bo to jest coś co lubię! 😃

  OdpowiedzUsuń
 8. Odmówię, bo nie przepadam za takimi książkami.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie lubię takich historii więc daruję sobie czytanie tej książki

  Pozdrawiam
  https://subjektiv-buch.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. O z takimi promocjami można kupować na całego ulubione gatunki!

  OdpowiedzUsuń
 11. Siostra czytała sporo książek tej autorki, ale tej jeszcze nie.

  OdpowiedzUsuń