Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 21 października 2015

Czy wspomniałam , że Cię kocham ? - Estelle Maskame

Tytuł : Czy wspomniałam , że Cię kocham ?
Tytuł oryginalny : Did I Mention I Love You ?
Autor : Estelle Maskame 
Seria : Dimily 
Tom : 1
Data wydania : 21 października 2015
Wydawnictwo : Feeria Young 
Liczba stron : 408
Cena z okładki : 37,90

" Rodzice Eden Munro rozwiedli się już kilka lat temu, i od tego czasu dziewczyna nie widziała swojego ojca. Teraz jedzie z Portland do Santa Monica w Kalifornii, by spędzić lato z nim i jego nową rodziną: żoną i jej trzema synami, z których każdy jest obdarzony silnym charakterem. Najstarszy z nich, Tyler Bruce, to zbuntowany nastolatek o wybuchowej naturze i wybujałym ego, kompletne przeciwieństwo przyrodniej siostry. On i jego paczka biorą Eden pod swoje skrzydła, pozwalając jej doświadczyć zupełnie nowych dla niej przeżyć – imprez, plażowania i… łamania zasad. Tyler pozostaje dla niej zagadką, a im bardziej stara się go rozgryźć, tym mniej o nim wie i tym bardziej czuje, że rodzi się między nimi coś więcej. A przecież nie powinna interesować się swoim przyrodnim bratem w ten sposób. To zakazane!
Ale jak powstrzymać uczucia, których nie da się opanować? "


JESTEM NA NIE ! 

Jestem na nie , i to nie dla tego , że książka była do dupy bo bym skłamała podobała mi się bardzo. Ale nie chce takiego zakończenia, nie tego się spodziewałam i jestem nieźle wkurzona. Jak autorka mogła uciąć ten piękny wątek miłosny w taki paskudny sposób ? Gdy wszystko zaczęło nabierać sensu i już miał być Happy End ona go tak potwornie zepsuła. 

Ale no cóż to książka która napisana jest w naprawdę dobry sposób. Jest lekka ja pochłonęłam ją w jeden wieczór. Podziwiam ją za styl w jakim pisze i już nie mogę doczekać się dalszych losów naszych bohaterów. Mam jednak cichą nadzieje że autorka nie zepsuje drugiej części i będzie równie dobra. Chociaż myślę , że związek Eden nie będzie tym co miała by ze swoim przyrodnim bratem. No kurde przecież oni nie robili nic złe , nie byli ze sobą w żadnym stopniu spokrewnieni wiec nie można tutaj mówić o przestępstwie. Naprawdę mam nadzieje że będą razem bo nie przeżyje tego ! Na pewno nie! 

Powiedźcie mi proszę jakie są wasze odczucia co to tej książki gdyż jestem tego bardzo bardzo ciekawa. ;) A może tylko na mnie ta książka zrobiła takie wrażenie ?

Za przeczytanie dziękuje !

1 komentarz:

  1. Jeszcze nie miałam okazji po nią sięgnąć, choć z ilością czytanych recenzji tej lektury ochota mi przechodzi :P
    serdecznie pozdrawiam ♥

    OdpowiedzUsuń