Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 20 października 2015

Odrodzona - C.C Hunter

Tytuł : Odrodzona 
Tytuł oryginalny : Reborn 
Autor : C.C. Hunter
Seria : Wodospady cienia. Po zmroku
Tom : 1
Data wydania : 7 października 2015
Wydawnictwo : Feeria Young 
Liczba stron : 424
Cena z okładki : 34,90


" Poznajcie historię Delli, wampirzycy z Wodospadów Cienia, która właśnie wkracza na drogę swojego przeznaczenia!
Życie Delli było idealne: rodzina, chłopak, świetlana przyszłość. Przed przemianą. Wtedy wszyscy, których kochała, odeszli. Dziewczyna znalazła schronienie w Wodospadach Cienia, obozie dla nastolatków o nadnaturalnych zdolnościach. Tam właśnie Della i jej przyjaciółki, Kylie i Miranda, leczą sobie nawzajem złamane serca śmiechem. Tam też Della zaczyna treningi, by pracować dla JBF. I nie życzy sobie, żeby coś ją od tego odrywało. Co oznacza, że nie ma czasu na romans ze Steve’em, gorącym zmiennokształtnym, którego pocałunki topią jej serce.

Kiedy w obozie pojawia się nowy wampir, Chase, świat Delli pogrąża się w chaosie. Arogancki i irytująco seksowny Chase stanowi zagadkę… a Della lubi tylko te zagadki, które umie rozwiązać. Nie potrafi rozgryźć Chase’a, a przynajmniej nie wtedy, kiedy musi mierzyć się z nawiedzeniami, gangami wampirów i masą rodzinnych tajemnic. Czy uda jej się udowodnić, że nadaje się do JBF, przeżyć… i nie dać sobie złamać serca?"


Pewnie każdy z was zna autorkę za jej 5 tomowe Wodospady Cienia. Autorka nie przestaje nas zaskakiwać , daje nam nowa serię ale bardzo podobną do poprzedniej. 
W książce poznajemy lody wampirzycy którą mogliśmy już co nieco poznać w poprzedniej serii. Teraz zagłębiamy się bardziej w jej życie , jej problemy i marzenia. 
Poznajemy ją z zupełnie innej strony. 

Delli sama nie wie do końca co ma myśleć o swoim życiu. Potajemnie spotyka się z przystojnym zmiennokształtnym , można również powiedzieć , że darzy go pewnym uczuciem do którego sama nie potrafi się przyznać. Dziewczyna niestety zaczyna źle się czuć. Przez to również czasami nie słyszy wampirzym słuchem który powinien być jednak bardzo dobry. Zatraca swój węch. Miewa bóle głowy i jest znacznie cieplejsza. Oraz co zaskakujące zaczyna odczuwać obecność ducha. 

Dowiaduje się również wielu ciekawych informacji o swojej rodzinie. Przez co jeszcze bardziej chce poznać mroczne sekrety. Pragnie dostać się do JBF i pomagać innym. Utwierdza ją w tym pewien wypadek w którym ginie młoda para. Dziewczyna za wszelką cenę chce odnaleźć mordercę. Niestety w wodospadach cienia pojawia się nowy wampir przystojny Chase. Jest mroczny i otoczony tajemnicami. 

Czy młoda wampirzyca odnajdzie się w tym wszystkim co przygotował dla niej los ? Czy dowie się dla czego jej kuzyn tak naprawdę umarł ? 

Zachęcam do przeczytania tej książki. Jest to książka kierowana dla młodzieży i myślę , że właśnie młode osoby idealnie wpasują się w ten klimat. Ja z racji tego , że uwielbiam serię Wodospadów Cienia zatraciłam się również i w tej ;)


Za możliwość przeczytania dziękuje !

1 komentarz: