Ariana | WS | Blogger | X X

poniedziałek, 21 grudnia 2020

Fear Me - B.B. Reid

 

Tytuł: Fear Me 

Tytuł oryginalny: Fear Me 

Autor: B.B. Reid

Cykl: Broken Love 

Tom: 1

Wydawnictwo: Kobiece 

Data wydania: 30.09.2020

Liczba stron: 504

Egzemplarz: własny


"Lake Monroe żyje w strachu. Jej dręczyciel właśnie opuszcza poprawczak i znowu pojawi się na korytarzach jej szkoły. Dziewczyna wie, że jej obawy są uzasadnione. Keiran Masters już 10 lat temu wybrał ją na swoją ofiarę. Lake ma rację. Kieran nadal ma ją na celowniku. Jednak tym razem w sposobie jego dręczenia jest coś jeszcze, coś, czego wcześniej tam nie było. Pożądanie. Jednak to, czego Lake nie przewidziała, to jej wewnętrzna walka i zmiana stosunku względem Kierana. Może się okazać, że między nimi jest coś więcej niż nienawiść i że Kieran skrywa mroczną tajemnicę, która będzie chciała w końcu ujrzeć światło dzienne."

Książkę "Fear Me" przeczytałam w ramach maratonu "Tydzień z romansami" który został zorganizowany na Instagramie dzięki Angelice z Instagrama @angelikaserwata. Jeśli jeszcze nie znacie tego Instagrama, to jak najbardziej nadrabiajcie, bo ja uwielbiam tę dziewczynę i przeczytałam wiele książek z jej polecenia. 

Gdy sięgałam po serię "Broken love" nie miałam pojęcia, o czym to jest, wiedziałam tylko, że jest to romans trochę mroczniejszy. Jednak poza tym nie wiedziałam nic, i powiem wam szczerzę, że miło się zaskoczyłam. Jeśli jesteście ciekawi mojej recenzji, to zapraszam was do dalszej recenzji. 

Przed Lake Monroe ostatnio rok liceum, jednak dziewczyna żyje w ciągłym strachu, ponieważ wie, że ten rok będzie dla niej trudny. Do szkoły wraca jej prześladowca, który wiele razy ją dręczył i skrzywdził. Lake mówi wszystkim, że już się nie boi, jednak jej przyjaciółka doskonale wie, ze dziewczyna po prostu kłamie. Keiren Masters to sportowiec, który po roku w więzieniu chce się zemścić na osobie, którą go do tego więzienia wsadziła. Jest przekonany, że to Lake dziewczyna, którą poznał gdy miała 7 lat i od tamtej pory ją prześladuje i pała do niej czystą nienawiścią. Lake i Kerien nie przepadaj za sobą, jednak łączy ich pragnienie i nie wiedzą co zrobić, aby wyjść z tej sytuacji cało. Czy Lake uwolni się od chłopaka raz na zawsze? 

"Fear Me" to jest tak dobrze napisana książka, opowiada ona mroczną pełną brutalności historię o prześladowaniu i przemocy. Jednak to, co się dzieje w tej książce, jest tak dobrze napisane. Podoba mi się zarówno postać Lake jak i Keirena nie sądziłam, że ten mroczny mężczyzna skradnie moje serce, jednak tak się stało. W drugim tomie mam nadzieje, poznam go jeszcze bardziej i nadal będę go kochać. Nasi bohaterowie wiele przeszli w życiu, mają mroczną przeszłość, jednak w końcu się tak naprawdę odnaleźli. Ja na pewno opowiem wam niedługo o tomie drugim, bo warto poznać serię "Broken Love". Jest  to mieszanka wybuchowa, to co dzieje się w ich życiu, co ich łączy i dzieli. Chociaż jedno i drugie nie przepada za sobą, to łączy ich pragnienie i nie wiedzą co zrobić, aby wyjść z tej sytuacji cało. Czy Lake uwolni się od chłopaka raz na zawsze? 

"Fear Me" to jest tak dobrze napisana książka, opowiada ona mroczną pełną brutalności historię o prześladowaniu i przemocy. Jednak to, co się dzieje w tej książce, jest tak dobrze napisane. Podoba mi się zarówno postać Lake jak i Keirena nie sądziłam, że ten mroczny mężczyzna skradnie moje serce, jednak tak się stało. W drugim tomie mam nadzieje, poznam go jeszcze bardziej i nadal będę go kochać. Nasi bohaterowie wiele przeszli w życiu, mają mroczną przeszłość, jednak w końcu się tak naprawdę odnaleźli. Ja na pewno opowiem wam niedługo o tomie drugim, bo warto poznać serię "Broken Love".

"Nie interesuje mnie, czego ona chce. Ja wiem, czego ona potrzebuje, i zamierzam jej to dać. A reszta nie ma znaczenia."


13 komentarzy:

 1. Myślę, że mogłabym spędzić po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie są to moje klimaty, ale fajnie, że to dobrze napisana książka, bo nie lubię dłużyzn i nudy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że fabuła bardzo mocno mnie zainteresowała. Będę miała tę książkę na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawie piszesz o tej książce, ale jest zupełnie nie w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że jest dobrze napisana, ale mnie jej fabuła nie zaciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Siostra miała okazję zapoznać się z dwoma tomami i naprawdę była zadowolona z ich lektury.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czeka u mnie na półce na swoją kolej i po twojej opinii muszę szybciej po nią sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. może to chore i nieodpowiednie, ale ja lubię takie historie, pokazują jak ludzie przekraczają granice

  OdpowiedzUsuń
 9. Tytuł chętnie podsunę córce pod rozwagę, powinien ją zainteresować, teraz takie książki czyta. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię czytać romanse z mrocznymi elementami. Ten tytuł już gdzieś widziałam, dlatego wpisuję go sobie do listy

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie jest to gatunek literatury, podczas którego czytania czuję się ukontentowana. Raczej nie sięgnę po serię, ale z chęcią zobaczę co jeszcze znajdę u Ciebie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Mi nie do końca ta książka się podobała, więc nie zamówiłam sobie drugiego tomu. Z drugiej strony jednak nie lubię mieć niepełnych serii w biblioteczce więc i tak pewnie się skuszę na drugi tom.

  OdpowiedzUsuń
 13. Słyszałam o tej książce. Dziewczyny na blogach pisały, że jest ciekawa i szybko się czyta.

  OdpowiedzUsuń