Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 9 grudnia 2020

Zły czas - K.N. Haner

 

Tytuł: Zły czas

Autor: K.N. Haner

Cykl: Niebezpieczni mężczyźni

Tom: 2

Wydawnictwo: Editio Red

Data wydania: 30.09.2020

Liczba stron: 248

Egzemplarz: recenzencki

"Nadchodzi bardzo ZŁY CZAS. Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak senny koszmar. Trafiłam w sam środek mafijnego piekła. Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne. Wierzyłam, że David mi pomoże, ale on mnie oszukał. Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze. Zostaliśmy ukarani. Największą karą dla mnie jest powrót do rzeczywistości. Nie wiem, co robić, a muszę zmierzyć się z czymś, czego kompletnie nie rozumiem i nie znam. Myślałam, że jestem nikim. Myliłam się. Jestem Królową Koki i stoję przed największym wyzwaniem w życiu. Polują na mnie najgorsi tego świata. W tym mój mąż. Phix. Znalazłam się w złym miejscu i czasie, a tam był ON... Mężczyzna, który mnie pokochał. I znienawidził."

"Zły czas" to drugi tom serii "Niebezpieczni mężczyźni". Jest to bezpośrednia kontynuacja, dlatego nie polecam czytać tej książki bez znajomości pierwszego tomu. Jednak jeśli jesteście ciekawi tej serii, to czytajcie, bo są one napisane w taki sposób, że zajmuje nam to kilka godzin, a gdy odwracamy ostatnią stronę, to płaczemy, że już musimy się pożegnać z naszymi ulubionymi bohaterami. Ja nie mogę doczekać się już trzeciego tomu, bo to jak autorka zakończyła ten tom, no złamała mi totalnie serce i nie wiem, czego się po niej jeszcze mogę spodziewać. 

Blair zostaje znaleziona na wysypisku, z dnia na dzień musi zacząć swoje życie od nowa. Dowiaduje się, że musi przejąć interesy swojego ojca i stać się Królową Koki. Nie jest na to jednak zupełnie gotowa i musi zdać się na intuicje i rady swojego zaufanego człowieka. Jednak w jej życiu znowu pojawia się Phix i na nowo będzie starał się namieszać w jej życiu. 

Kasia Haner znowu mnie zaskoczyła i to naprawdę pozytywnie. Po świetnie napisanym pierwszym tomie mogę śmiało powiedzieć, że ten podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej. Nie wiem co autorka, dla nas szykuje w kolejnym tomie, jednak no nie mogę się doczekać i wiem, że na pewno ją kupię gdy tylko dowiem się o premierze. Książki Kasi bardzo lubię i chętnie po nie zawsze sięgam. A wy jakie macie zdanie o jej książkach, lubicie czy raczej nie przepadacie? 

"W jednej chwili go nienawidziłam, a w drugiej chciałam mu ulegać i patrzeć, jak pode mną zmienia się w kłębek emocji i doznań. Nie wiem, czy to, co czułam, miało jakiś sens, ale pewna byłam jednego. On miał władzę nade mną, a ja zaczynałam mieć władzę nad nim."
18 komentarzy:

 1. Bardzo lubię książki Kasi. Ta również mi się bardzo podobała. W końcu to mój patronat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że rozważałam czy przeczytać ten tytuł, teraz czuję się przekonana :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam o tej autorce :) bardzo lubię takie klimaty, więc muszę w najbliższym czasie to nadrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam nic tej autorki, ale muszę polecić siostrze tę powieść, chyba jej jeszcze nie czytała.

  OdpowiedzUsuń
 5. tak właśnie okładka mi się skojarzyła, dobrze, że trzyma poziom, chociaż może lepiej żeby się rozkręciła na dobre :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie takie książki są za ciężkie, wolę coś wesołego :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Przypomniałaś mi właśnie o tej książce przypomniała mi się jej historia. Bardzo lubię książki Kasi i zawsze po nie sięgam w ciemno.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie przepadam za takimi książkami, więc po powieść Haner raczej też nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyznam szczerze, że moim zdaniem Kasia pisze coraz lepsze powieści. Kocham serię o Morfeuszu i od niego zaczęłam przygodę z jej dziełami, ale seria Zły czas zrobiła na mnie ogromne wrażenie i nie mogę doczekać się kolejnego tomu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię książki tej autorki, zawsze mnie zaskakuje czymś nowym. Tej jeszcze nie czytałam, ale jest na mojej liście czytelniczej. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jednej książki mi się bardziej podobają. Drugie mniej, ale lubię je. "Zły czas" mi się podobał.

  OdpowiedzUsuń
 12. Lektura zdecydowanie mi się podobała. Blair całkiem dobrze odnalazła sie w nowym świecie. Nie mogę się doczekac kolejnej części :) Kinga

  OdpowiedzUsuń
 13. Zupełnie nie mój klimat. Jednak podziwiam autorki takich mafijnych klimatów. Obecnie na rynku jest mnóstwo takich historii, trzeba się nieźle spiąć, żeby napisać coś oryginalnego.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości tej autorki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 15. Dobrze, że nie było spoilerów, bo jestem właśnie przed lektura i nie chcę sie za bardzo nastawiać. Mam nadzieję, że też będę zaskoczona pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Być może i ja zakochany się w tej książce. Już gdzieś o niej czytałam jestem jej bardzo i to bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 17. No szok twoja recenzja bardzo mnie zaciekawiła, jestem przekonana i ja pokocham tych bohaterów. Zabieram się więc za kupowanie tomów.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie czytałam jeszcze żadnych książek tej autorki, ale tak wiele o nich słyszę, że muszę w końcu się za którąś zabrać!

  OdpowiedzUsuń