Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 25 grudnia 2020

Salvatore - Natasha Knight

 

Tytuł: Salvatore

Tytuł oryginalny: Salvatore

Autor: Natasha Knight

Cykl: Benedetti Brothers

Tom: 1

Wydawnictwo: Papierówka

Data wydania: 25.10.2019

Liczba stron: 300

Egzemplarz: własny

"Wszedłem w posiadanie księżniczki mafii DeMarco. Teraz należała do mnie. Benedetti wygrali! Czy istnieje lepszy sposób, żeby dać nauczkę, niż odebrać wrogowi to, co dla niego najcenniejsze? Najukochańsze? Miałem stać się królem. Byłem następny w kolejności do władania rodem Benedetti. Lucia DeMarco stanowiła łup wojenny, a ja mogłem z nią zrobić, co chciałem. Złamać ją, zmienić życie w prawdziwe piekło, oto jak powinienem postąpić. Nie było dla niej odwrotu – ani dla mnie, jeśli miałem pokazać wyższość Benedettich."

Sięgnęłam również po książkę z waszego polecenia. "Salvatore" to pierwszy tom serii o braciach Benedttich. Czy to było udane spotkanie z twórczością Natashy Knight? Dowiecie się, czytając moją opinię. Powiem tylko, że chce wiedzieć co, będzie dalej i przeczytać historię drugiego z braci. Mało czytam książek z wydawnictwa Papierówka, przyznaje się bez bicia, że słyszałam o nich wiele dobrego, wydają naprawdę ciekawe tytuły, jednak ja mam tyle zaległości czytelniczych, że dałam sobie bana na kupowanie książek. Jednak po nowym roku się to zmieni i planuje przeczytać więcej książek, które zostały u nich wydane. Mam nadzieje, że mi się to uda, trzymajcie za mnie kciuki. 

Lucia zostaje oddana w ręce rodziny Bendttich, którzy wygrywają wojnę z rodziną DeMarco i decydują, że albo śmierć, albo księżniczka mafii będzie do końca życia ich zabawką. Zostaje oddana w ręce Salvatora, który może z dziewczyną zrobić wszystko, co chce, złamać ją zafundować jej w życiu piekło. Lucia postanawia przetrwać, chce rozegrać to na swoich zasadach, jednak nie wie, jak ponury jest charakter członków tej rodziny i ile upokorzenia ją to będzie kosztować. Czy Lucia przetrwa, czy poradzi sobie w świecie okrucieństwa i dominacji?

Powiem wam, że ja ostatnio mam wielką fazę czytelniczą właśnie na książki z dominacją, mroczne i ciężkie erotyki. Gdy zapytałam was jaką książkę mi polecacie wiele z was, napisało właśnie o tej serii, nie zawiodłam się a wręcz, byłam naprawdę miło nią zaskoczona. Chętnie bym zrobiła sobie taki maraton czytelniczy z romansami, który trwałby 24h byłby ktoś zainteresowany? Mam do nadrobienia jeszcze dwa tomy, które są wydane w Polsce, jednak kolejne chyba przeczytam sobie mimo wszystko po angielsku, bo jestem ich naprawdę bardzo ciekawa. A wy jaki mroczny romans/erotyk mi polecacie może być nawet z wątkiem BDSM nie przeszkadza mi to w ogóle w książkach. 

"Nie mogłam się ukryć i nawet nie zamierzałam. Gdybym tak postąpiła, przyznałabym, że wygrał, utwierdziła go w przekonaniu, że mnie upokorzył, a ja ukrywam się przed nim ze strachu."6 komentarzy:

 1. To nie jest mój klimat czytelniczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja próbuję się oderwać trochę od mrocznych erotyków dlatego sięgam ostatnio po lżejsze książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niestety z takiego maratonu czytelniczego bym nie skorzystała. Ta tematyka za długo mnie nie trzyma. Wolę inaczej mroczne klimaty, takie, w których raczej się zabija niż spółkuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. samo tytuł mi się bardzo podoba <3 co do samej fabuły to ostatnio szukałam właśnie czegoś takiego bardziej mrocznego i ciężkiego, także pewnie się skuszę :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. O tej książce już słyszałam, ale nie miałam okazji jej zamówić ani czytać więc się nie wypowiem. Mimo wszystko wiem, że to się zmieni :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie czytałam książek z tego wydawnictwa. O tej pozycji czytałam ale nie miałam okazji przekonać się czy warto po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń