Ariana | WS | Blogger | X X

niedziela, 10 lutego 2019

[PRZEDPREMIEROWA] Król bez skrupułów – Meghan March

Tytuł: Król bez skrupułów
Tytuł oryginalny: Ruthless King
Autor: Megan March
Cykl: Mount Trilogy
Tom: 1
Wydawnictwo: Editio Red
Data wydania: 12.02.2019
Liczba stron: 232
Egzemplarz: recenzencki

" To emocjonująca, pełna dramatycznych zwrotów historia o dwóch silnych osobowościach. Niezależna i niepokorna piękność oraz bezlitosny tyran wymagający całkowitego posłuszeństwa przecież w żaden sposób nie mogą być razem! Bo gdy do gry wchodzą pożądanie, nienawiść i nieugięta wola, katastrofa wydaje się nieunikniona. On żąda absolutnego poddania. Ona nie zamierza spełnić jego rozkazu. Ich każde kolejne spotkanie, słowo czy dotknięcie nakręca spiralę adrenaliny i ekstazy. Prędko się przekonasz, jak magnetycznym afrodyzjakiem jest władza. I jak bardzo kosztowna może być wolność. Zobaczysz, że nie da się zbudować niczego trwałego, brodząc w sieci kłamstw... "

Meghan March to autorka, która w Polsce wydała na razie pierwszą książkę, która jest początkiem serii " Mount Trilogy ". Jednak Meghan jest bardzo znaną i poczytną autorką za granicą. Ja swoje spotkanie z tą autorką zaliczam do jak najbardziej udanych, chociaż na początku myślałam, że ta książka mnie w ogóle nie zaskoczy. To, co autorka nam oferuje w tej książce to czysty romans z nutką brutalności. A wy znacie autorkę ? Czytacie romanse z mocnym wątkiem erotycznym ?

Kiera Kilgore to rudowłosa zadziorna kobieta, która stara się utrzymać rodzinny interes na rynku. Jej mąż zginął razem z kochanką wypadku samochodowym. Kiera nie wie jednak, że prawdziwe kłopoty dopiero na nią czekają. Jej nieżyjący mąż zaciągnął pół miliona długu u Lachlana Mounta. A jako zabezpieczenie wpisał rodzinny biznes.

Lachlan Mount to mężczyzna, który jest już legendą. Nikt nie ma odwagi sprzeciwić się jego rozkazom, a on sam uważa się za króla. Gdy zgłasza się do Kiery po spłatę długu, doskonale zdaje sobie sprawę, że kobieta nie ma możliwości, aby zdobyć takie duże pieniądze. Jednak on nie chce pieniędzy chce, aby kobieta poddała się jego woli i ofiarowała swoje ciało na poczet długu zaciągniętego na destylarnie.

Kreacja bohaterów w tej książce jest naprawdę świetna. Mamy mężczyznę, który lubi rządzić oraz pragnie, aby każdy podporządkował się jego woli. Lachlan jest bogatym, dupkiem, który dostaje to czego zapragnie. Jednak zdziwieniem jest postać Kiery, kobieta umie zatroszczyć się o swój interes, jest pyskata i nie boi się powiedzieć mężczyźnie prosto w oczy, że ma się pierd****. Uwielbiam silne bohaterki, które nie boją się postawić mężczyźnie, od którego każdy trzyma się z daleka.

" Król bez skrupułów " to świetnie napisany romans, który wciąga dosłownie od pierwszego rozdziału. W okolicach maja na polskim rynku ma ukazać się również drugi tom tej serii, na który czekam z niecierpliwością. Jeśli szukacie mocnego romansu, z nutą uległości oraz mocnym seksem to jak najbardziej polecam wam tę serię. Jednak to zakończenie sprawiło, że od razu chce kupić kolejne tomy, aby dowiedzieć się, co takiego stanie się pomiędzy Kiera oraz Lachlanem.

„Ten mężczyzna jest tak przyzwyczajony do tego, że dostaje wszystko, czego chce, że nie spodziewa się niczego innego niż pełnego podporządkowania się jego poleceniom, tym jasno wyrażonym i tym domniemanym.”


29 komentarzy:

 1. Nie słyszałam jeszcze o tej książce, jednak bardzo mnie nią zainteresowałaś. Na pewno za jakiś czas po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego typu książki, zostawiam sobie raczej na lekturę wakacyjną. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Tego typu książki, zostawiam sobie raczej na lekturę wakacyjną. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Abstrahując od książki, która mnie w ogóle nie pociąga, to zaczęłam się zastanawiać, skąd taki wysyp romansów na polskim rynku i na czym polega ich fenomen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie jest to prosta, czasem fajna lektura na rozluźnienie. ;)

   Usuń
 5. Całkiem mnie zachęciłaś. To kolejna książka z tego gatunku, którą chcę przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie moja bajka, niestety. Z doświadczenia wiem, że sięganie po podobne pozycje kończy się u mnie katastrofą :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi całkiem nieźle, rzadko kiedy sięgam po takie romanse dla dorosłych, ale kto wie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie potrafię wczuć się w romanse literackie, nie przekonują mnie takie klimaty, ale przyjemnie, że sprawiają radość innym czytelnikom. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Widziałam okładkę! Biorę ją ze względu na główną bohaterkę 😁 uwielbiam takie laski. Będzie się działo 😁

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie lubię erotyków, jakoś nie bardzo mnie to kręci ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Co jak co, ale okładka jakoś nie zachwyca. Wydaje mi się taka... oklepana? Niczym te umieszczane przy tego typu historiach na Wattpadzie. Także motyw przewodni książki jakoś nie zachwyca oryginalnością. Ale skoro autorka wycisnęła z niego coś nowego, coś, co cię zachwyciło, to na pewno wielu fanów tego gatunku będzie zadowolonych z lektury Króla bez skrupułów. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dawno już nie miałam w rękach tego typu książki. A po ta z chęcią bym siegneła.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zdecydowanie mój typ, mam nadzieję, że uda mi się przeczytać 😊

  OdpowiedzUsuń
 14. Zawsze zastanawiam się czy każdy erotyk lub romans musi być opatrzony męską klatą na okładce... Kompletnie nie moja bajka. Nie dość, że nie lubię takiej literatury, to jeszcze wątek przemocy czy tyranii jest dla mnie nie do przyjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 15. Uległość i mocny seks w literaturze jak i filmie kompletnie mnie nie kupują.

  OdpowiedzUsuń