Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 10 czerwca 2017

Cena szczęścia - Krystyna Mirek

Tytuł : Cena szczęścia 
Autor : Krystyna Mirek 
Cykl : Saga rodu Canterdorf
Tom : 2
Wydawnictwo : Edipresse Książki 
Data wydania : 10.05.2017
Liczba stron : 336
Egzemplarz : recenzencki 

" Mroczne tajemnice kryjące się za grubymi murami zamku zaczynają wychodzić na jaw. Kto jest sprawcą, a kto ofiarą? Kto przyjacielem, a kto wrogiem? Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać wszystkie burze?
Kiedy Kate Milton poznaje hrabiego Aleksandra, marzy tylko o jednym – by zostać jego żoną. Cantendorf równie mocno zakochuje się w tej młodej dziewczynie: zwykłej, lecz niezwyczajnej, tak odmiennej od jego poprzednich żon. Na palcu Kate pojawia się pierścionek zaręczynowy. Jednak ukryte na zamku zło nie śpi. Duchy przeszłości nie pozwolą budować szczęścia, a za każdą błędną decyzję trzeba będzie zapłacić wysoką cenę.

Opowieść o sile kobiecych więzi, o zasadach, które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne. "

„Cena szczęścia „to drugi tom sagi rodu Canterdorf autorstwa Krystyny Mirek. Jak pewnie wiecie, pierwszy tom bardzo przypadł mi do gustu. Muszę wam powiedzieć, że to drugi tom sprawił, że pragnę więcej. Jest on bowiem jeszcze lepszy niż jego poprzedni tom, więcej intryg i akcji. Jeśli jeszcze nie znacie, tej serii to nie macie na co czekać.

Człowiek, który prawdziwie kocha, nie zdradza. Niczego dodatkowego nie potrzebuje, bo szczera miłość daje mu pełnię.

Kate Milton zdobyła serce hrabiego z pomocą Alice, wiedźmy, bo tak nazywają ją okoliczni mieszkańcy. Zostaje ona narzeczoną hrabiego Aleksandra. Jednak o względy młodego hrabiego zabiega, jego była kochana Izabela. Kolejnym problemem okazuje się klątwa, która wisi nad dworem. Czy Kate będzie bezpieczna przy ukochanym ? Jakie losy czekają młodych kochanków ?

(...) matka kocha swoje dziecko także wtedy, gdy ono dorasta i odchodzi. Nawet jeśli rozstanie odbywa się w burzliwej atmosferze. Zawsze tęskni i myśli.

„Cena szczęścia „to naprawdę fenomenalna pozycja, z gatunku romansu historycznego. Uważam, że seria, którą stworzyła, Katarzyna Mirek jest naprawdę godna polecenia. Pełna tajemnic, intryg, miłości oraz zdrady. Jeśli lubicie, trochę zagmatwane historię to jest to książka dla was. Sama polecam i już nie mogę doczekać kolejnego tomu.


Jej szczęście było palcem na wodzie pisane. Najmniejszy podmuch wiatru mógł je rozmyć lub zmienić w coś zupełnie innego. Szybko przyszło jej zapłacić za chwilę radosnego uniesienia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz