Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 15 czerwca 2017

Uwikłani Chandler - Laurelin Paige

Tytuł : Uwikłani. Chandler
Tytuł oryginalny : Chandler
Autor : Laurelin Paige 
Cykl : Uwikłani 
Tom : 5
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 17.05.2017
Liczba stron : 296
Egzemplarz : recenzencki 

" Przystojny biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się dobrze. Jednak, jeśli chodzi o stół, to Chandler woli używać go zamiast łóżka.Chandler Pierce rzuca na kobietę nieodparty urok. Jednym spojrzeniem powoduje, że jej spódniczka sama się podwija. Mówią, że jego rozbujana pewność siebie to szczyt bezczelności, ale jeśli chodzi o szczyty to słynie raczej z ich wywoływania. 
Młodszy brat Hudsona nie robi planów na przyszłość. To nie w jego stylu. Jednak, kiedy poznaje Genevive Fasbender wszystko się zmienia. To pierwsza kobieta, która śmie twierdzić, że nikt jej nie zaspokoi. Nawet tak umiejętny kochanek jak Chandler. Jest zadziorna, odważna i uparta jak cholera. Czy żądny wrażeń mężczyzna postawi sobie za punkt honoru, żeby jej dogodzić? "

Myślałam, że seria Uwikłani dobiegła już końca, ale autorka postanowiła dać nam jeszcze historię młodszego brata Hudsona. Chandler, bo o nim mowa, nie uważa związków, ale interesuje go seks bez zobowiązań. W książce nie zabraknie również starych bohaterów.

„Nie twierdzę, że było mi źle, po prostu nie na tyle dobrze, żebym chciała to powtórzyć.”

Chandler Pierce to już niemłody chłopak, którego poznaliśmy delikatnie w serii „Połączeni „. Teraz to wyborny kochanek oraz biznesmen. Książka zaczyna się od gali charytatywnej, na którą Chandler musi się wybrać, aby reprezentować firmę Pierce. Gdy zauważa,Genevive Fasbender traci głowę. Nie wie jednak, że serce nie sługa i seks bez zobowiązań nie będzie mu wystarczył. Jednak na wierzch wychodzą nowe fakty dotyczące jednej, jak i drugiej rodziny. Jednak czy dwoje młodych , zakochanych w sobie ludzi w końcu będzie razem ?

Możemy na nowo spotkać się z takimi bohaterami jak: Alayna , Hudson , Celia , Mira. Oczywiście dostajemy kolejną dawkę rodziny Piece. Poznajemy historię , która w sumie była dobra. Cieszę się , że autorka nie pisała na siłę i w odpowiednim momencie zakończyła tę historię. „Chandler „to historia pełna , miłości , niesprawiedliwości oraz namiętności. Dwójka kochanków , która nie może być razem. Jak wiecie naprawdę lubię serię " Uwikłani „, jak i zresztą inne książki tej autorki. Style Laurelin jest naprawdę lekki , ale zarazem mocno wciągający , przez co książka po prostu płynie. Nim się obejrzymy odwracamy ostatnią kartkę książki. Oczywiście obowiązkowa lektura dla fanów serii „Uwikłani „. A jeśli jakimś cudem ktoś jeszcze nie czytał , to nie ma na co czekać , trzeba koniecznie nadrobić zaległości.


„Pozostałości z dzisiejszego seksu znikną wraz z gorącym prysznicem i długim snem. Wiem to z doświadczenia. A moje doświadczenie jest bogate.”


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz