Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 3 czerwca 2017

Crashed. W zderzeniu z miłością - K. Bromberg

Tytuł : Crashed. W zderzeniu z miłością 
Tytuł oryginalny : Crashed 
Autor : K. Bromberg 
Cykl : Driven 
Tom : 3 
Wydawnictwo : Septem 
Data wydania : 8.05.2015
Liczba stron : 504
Egzemplarz : recenzencki 

" Zderzeni z miłością, w nieustającym „na zawsze”. Tom trzeci trylogii DrivenWydaje Ci się, że zwyciężyłaś. Ze swoim rozsądkiem i morzem obaw, z jego oporem i mroczną naturą. Osiągnęłaś to, o czym kiedyś mogłaś tylko marzyć — miłość, namiętność, mężczyznę, jakiego nie spodziewałaś się spotkać na swojej drodze. Jest tak dobrze... Nie może być lepiej.
Lepiej – nie. Gorzej – niestety tak. Jak dacie sobie radę, gdy zawali się wasz mozolnie budowany domek z kart? Czy znajdziecie w sobie siłę, by walczyć o to, bez czego nie możecie żyć?
Colton mnie wyleczył i dopełnił, skradł moje serce i uświadomił mi, że nasza miłość nie jest ani przewidywalna, ani idealna, lecz pokręcona. Nie ma w tym nic złego. Ale gdy zostanie wystawiona na próbę, jak długą i trudną drogę będę musiała pokonać, żeby udowodnić mu, że warto o niego walczyć? "

Jak pewnie wam wiadomo „Crashed to oficjalnie ostatni tom serii Driven. Miał być koniec losów Coltona i Rylee. Jednak z tego, co wiem, autorka wydała jeszcze dwie książki, gdzie będziemy mogli znowu spotkać się z Rylee i naszym przystojniakiem. Jak na razie skupię się, na opisaniu wam najlepiej jak potrafię, co dzieje się w trzecim tomie tak, aby nie zdradzić wam za dużo. Jeśli jesteście ciekawi i jeszcze nie czytaliście,tej serii to jak najbardziej zapraszam do czytania.


W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać sztorm, lecz o to, żeby umieć tańczyć w deszczu.

W książce „Crashed „naprawdę polubiłam Rylee. Dziewczyna zaimponowała mi tym, z jaką pasją i namiętnością walczyła o swoją miłość do Coltona. Chociaż po wypadku Colton nie chciał dopuścić do sobie nikogo, to Rylee przebiła się przez mur i pokonała demony, które siedzą w Coltonie od dzieciństwa. Wszystko zaczyna się powoli układać i nasi kochankowie wychodzą na prostą. Jednak tym razem to Rylee trafia do szpitala, w którym dowiaduje się, że po raz kolejny straciła dziecko. Tym razem było to dziecko Coltona. Mężczyzna mimo trudności z zaakceptowaniem sytuacji postanawia walczyć o swoją miłość. Czy miłość zwycięży demony z przeszłości? Czy zepsuty chłopak i skrzywdzona dziewczyna mają szansę na miłość ?

Pamiętaj, cierpieć to odczuwać, odczuwać to żyć, a czy nie lepiej żyć?

„Crashed „to zderzenie miłości z nienawiścią. Pokazuje, ile trzeba w życiu wycierpieć, aby w końcu zaznać spokoju i miłości. Chociaż ludzie będą, rzucać nam kłody pod nogi to nigdy nie możemy zwątpić w nasze uczucia. Dlatego po przeczytaniu trzeciego tomu „Driven „cieszę się, że autorka da nam jeszcze trochę z ich życia, bo naprawdę ciężko mi będzie rozstać się z tą jak uroczą parą. Oczywiście polecam wam książki K. Bromberg, bo naprawdę pokochałam tę autorkę.

Pamiętaj, w małżeństwie bywa ciężko. W takich chwilach ubierz sukienkę z suwakiem na plecach.


(..) Trudno nie gadać o twoim facecie, skoro tak wygląda z tą swoją seksowną pewnością siebie, ściągającymi majtki oczami i diabelską przystojnością. Kurde, takiego gościa można wykopać z łóżka tylko wtedy, gdy chcesz uprawiać z nim seks na podłodze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz