Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 23 czerwca 2017

Na szczycie - K.N.Haner

Tytuł : Na szczycie 
Autor : K.N.Haner 
Cykl : Miłość w rytmie rocka 
Tom : 1
Wydawnictwo : Novae Res 
Data wydania : 13.02.2015
Liczba stron : 794
Egzemplarz : własny 

" Singielka Rebeka Staton z powodu bardzo trudnej sytuacji życiowej zarabia na utrzymanie jako striptizerka w nocnym klubie go-go i dzieli mieszkanie ze swoim najlepszym przyjacielem. Pewnego dnia występuje w stroju anioła, a jej pokaz ogląda niezwykle przystojny menadżer najlepszego zespołu rockowego w kraju – Sedrick Mills. Ich spojrzenia krzyżują się, Rebeka zapomina o wykonywanym układzie tanecznym, za co właścicielka lokalu wyrzuca ją z pracy. Mogłoby się wydawać, że w tym momencie dziewczyna się załamie, jednak dzięki niezwykłej propozycji tajemniczego gościa dzieje się zupełnie inaczej. Rebeka dołącza do zespołu i wraz z nim rusza w roczne tournée, podczas którego całe jej dotychczasowe życie zupełnie się odmieni. Hollywood, Las Vegas i Denver to jedne z licznych przystanków obfitującej w przygody podróży. Trudne dzieciństwo, problemy z matką i zdolność pakowania się w kłopoty sprawiają, że przeszłość wróci w najmniej oczekiwanym momencie, a życie Rebeki skomplikuje się jeszcze bardziej. Ogromna namiętność, pasja, przyjaźń i miłość, która jest w stanie wytrzymać wiele... ale czy wszystko? "

Znam autorkę i bardzo lubię jej serię o Morfeuszu. Teraz jednak postanowiłam zmierzyć się z inną jej serią, która ma bardzo skrajne opinie. Jedni wychwalają serię i twierdzą, że jest to coś naprawdę dobrego i wartego przeczytania. Drudzy natomiast uważają, że jest to książka przesadzona i bardzo, ale to bardzo kiepska. Jakie ja mam zdanie na ten temat ? Zapraszam do przeczytania całej recenzji.

... Jeśli będzie trzeba, rozkocham cię w sobie jeszcze raz...

„ Na szczycie „ to historia Rebeki Staton. Dziewczyna nie miała łatwego dzieciństwa, żyje dzięki swojemu najlepszemu przyjacielowi. Trey studiuje i utrzymuje się ze stypendium. Natomiast Rebeka pracuje w klubie ze striptizem. Nie jest to praca jej marzeń, ale wystarcza jej na drobne przyjemności oraz pomaganie swojej matce. Kobieta wykorzystuje swoją córkę, obwinia ją o wszystko i wyłudza coraz to więcej pieniędzy. Reb nie ma nikogo oprócz niej , nie zna ojca i nie wie ,kim on jest. Życie Rebeki zmienia się diametralnie , gdy poznaje menadżera sławnej kapeli rockowej. Sedrick Mills składa kobiecie propozycje nie do odrzucenia. Jednak dziewczyna stawia swoje warunki. Jak potoczy się życie tej dwójki ? Czy odnajdą szczęście ?

Autorka stworzyła naprawdę kawał dobrego erotyku. Wyszła trochę ponad dobrze nam znany schemat i dodała trochę od siebie. Podoba mi się wątek seksu grupowego , który nie jest powszechnym wątkiem w tego typu książkach. Bohaterowie są naprawdę dobrze wykreowani. Chociaż mocno niekiedy mnie denerwowali , to i tak uważam , że autorka stworzyła bardzo realne i pełne życia postacie. Mają dużo zalet, ale jeszcze więcej wad , co czyni książkę naprawdę realną.

Czy da się opisać tęsknotę za ukochaną osobą?

Na szczycie „to książka naprawdę mocno kontrowersyjna. W Polsce temat seksu jest naprawdę mocno drażliwy. Wywołuje mocne emocje w ludziach i jest czymś mocno nieznanym. Jednak uważam , że powieść K.N.Haner jest warta uwagi i tego, aby o niej mówić. Autorka nie boi się pisać mocnych treści. Przekazuje ,nam to, czego sami byśmy nigdy nie odważyli się spróbować. Podziwiam ją , że mimo naprawdę młodego wieku odnalazła się w takiej literaturze i stworzyła coś naprawdę dobrego. Jeśli jeszcze nie znacie ,autorki, jak i jej książek to jak najbardziej szybko nadróbcie zaległości !


Czy da się opisać tęsknotę za ukochaną osobą? Można spróbować ale nikt kto tego nie doświadczył, nigdy tego nie zrozumie. Jak oddychać, gdy nie ma przy tobie najważniejszego składnika twojego tlenu? Jak budzić się rano, gdy nie ma najważniejszej części twojego dnia? Jak zasypiać, gdy nie ma przy tobie najlepszego czynnika dobrych snów?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz