Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 1 marca 2018

Ciało - Audrey Carlan

Tytuł : Ciało 
Tytuł oryginalny : Body 
Autor : Audrey Carlan 
Cykl : Trylogia namiętności 
Tom : 1
Wydawnictwo : Edipresse Książki 
Data wydania : 17.01.2018
Liczba stron : 472
Egzemplarz : recenzencki 

Mężczyźni niszczą kobiety. Zwłaszcza tacy mężczyźni jak Chase Davis. Przystojny, inteligentny, bogaty i wpływowy. Byłam bez szans. Nie chciałam go pragnąć. Nie chciałam go potrzebować. Nie chciałam się w nim zakochać. Nie przyjąłby odmowy, pozwoliłam więc, by mnie posiadł. Całkowicie i bez reszty. Arogancki, pewny siebie, władczy, wymagający… namiętny. Kiedy wkroczył w moje życie, dopiero dochodziłam do siebie po tym, jak wyrwałam się z rąk swoich byłych mężczyzn. Przyjaciółki radziły mi, żebym zaryzykowała. Żebym pozwoliła komuś wejść w moje życie. Pozwoliłam właśnie jemu, a on otoczył mnie takim blaskiem, że poraziła mnie prawda… Mężczyźni nie niszczą kobiet. Oni je pochłaniają pod każdym względem. " 


Audrey Carlan to autorka serii „Dziewczyna na miesiąc ... „Jak wiecie, polubiłam jej styl pisania i miałam cichą nadzieję, że jej nowa seria będzie również godna uwagi. „Ciało „to pierwszy tom serii, która zapowiada się naprawdę dobrze i mam nadzieje, że reszta części również będzie dobra. 


Książka opowiada historię Gilian-kobieta, która pracuje w fundacji, zajmującej się maltretowanymi kobietami. Kobieta jest naprawdę piękną kobietą, która jest ufna wobec innych osób, pełna czułości oraz namiętności. Jednak kobieta również wiele przeszła w swoim życiu. Przez wiele lat była w toksycznym związku, nie raz była bardzo pobita wręcz skatowana. Boi się nowych związków i nie nie chętnie wchodzi w nowe układy z mężczyznami. 

Jeśli mamy postać pięknej kobiety to nie może zabraknąć również przystojnego mężczyzny. Chase to bogaty, przystojny oraz niezwykle pociągający mężczyzna. Mężczyzna okazuje się szefem Gilian, o czym kobieta nie ma pojęcia. Gdy poznaje nieznajomego mężczyznę, wybucha między nimi namiętność, co później okazuje się niezwykle pokręconym związkiem. 

„Ciało „to książka, która czyta się sama. Nie sądziłam, że tak szybko idzie przeczytać prawie 500 stron lektury. Książka jest lekka i wciągająca. Nie jest to jednak książka dla osób, które nie lubią schematów. Bo ta książka to napisana jest w sposób, z jakim spotykamy się dosłownie w każdej książce tego typu. Jednak uważam, że miło idzie spędzić czas przy tej lekturze i już nie mogę doczekać się kolejnych części z tej serii.

„Spójrz w lustro, Gigi. Widzisz tę osobę? To jedyna osoba, na którą możesz
liczyć na tym świecie. Nigdy nie licz na to, że mężczyzna będzie dla ciebie
wszystkim. Sromotnie się na nim zawiedziesz. Jeśli chcesz coś zdobyć w życiu,
musisz sama po to sięgnąć”


1 komentarz: