Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 4 października 2018

Show - Vi Keeland

Tytuł : Show 
Tytuł oryginalny : Throb 
Autor : Vi Keelend 
Cykl : Na scenie 
Tom : 1
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 13.07.2018
Liczba stron : 320
Egzemplarz : recenzencki 

"Jeden kontrakt, wiele zasad i wielka pokusa, żeby je złamać. Jedna z najpopularniejszych autorek romansów Vi Keeland wraca na polski rynek z nową elektryzującą historią, której bohaterka bierze udział w reality show! Kiedy Kate zdecydowała się na udział show, w którym miała rywalizować z innymi dziewczynami o serce Flynna, zgodziła się na wszystkie zasady programu. Wydawało się jej, że nie będzie z tym problemu. Jednak wtedy nie znała jeszcze seksownego Coopera, który pokrzyżował jej wszystkie plany. Wkrótce dziewczyna traci grunt pod nogami i nie wie, jak walczyć o względy Flynna, bo serce oddała Cooperowi. Jednak Kate wie, że kontrakt to kontrakt i musi trzymać się zasad, zwłaszcza że na ich straży stoi wcielony diabeł. Złamanie zasad jeszcze nigdy nie było takie kuszące!"


Na moim blogu mogliście przeczytać recenzje książek od Vi Keeland. Dzisiaj przychodzę do was z kolejną jej powieścią, która została okrzyknięta najlepsza jej książką wydaną w Polsce. Oczywiście mowa tutaj o " Show " książce, która skradła również moje serce.

Kate postanawia zgłosić się do udziału w telewizyjnym reality show. Podpisuje umowę i zgadza się na wszystkie jej warunki. Chce zdobyć nagrodę a żeby, to zrobić musi podbić serce Flynna. Wszystko idzie po jej myśli, do czasu aż przypadkiem nie poznaje przystojnego Coopera. Mężczyzna traci głowę dla Kate i robi wszystko, aby i ona coś do niego poczuła. Jednak Kate obowiązuje kontrakt i nadal musi walczyć o kawalera do wzięcia. Jest jednak naprawdę trudno, żeby nie myśleć o Cooperze. 


Jeśli znacie poprzednie książki, tej autorki to pewnie znajdziecie podobieństwa oraz pewne schematy. Jak wiecie Vi Keelend, pisze erotyki, więc te pozycje nie spodobają się każdemu. Ja jestem jednak oczarowana tymi książki i mogę powiedzieć, że na pewno sięgnę po jej każdą książkę, która ktoś postanowi wydać w Polsce.

„Znajdziesz miłość, gdy będziesz się tego najmniej spodziewać. Może nawet w bardzo nieodpowiednim momencie.”


6 komentarzy: