Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 4 października 2018

Trust Again - Mona Kasten

Tytuł : Trust Again 
Tytuł oryginalny : Trust Again 
Autor : Mona Kasten 
Cykl : Begin Again 
Tom : 2
Wydawnictwo : Jaguar 
Data wydania : 06.06.2018
Liczba stron : 344
Egzemplarz : recenzencki 

"Od pierwszej chwili, gdy zobaczyła Spencera Cosgrove, Dawn wiedziała, że ma poważny problem. Spencer jest seksowny, szarmancki i pogodny, idealnie w jej typie, i od razu zaczyna z nią flirtować. Dawn jednak przysięgła sobie, że nie zwiąże się już z żadnym mężczyzną. Za bardzo cierpiała, gdy zaufała niewłaściwemu człowiekowi, za bardzo boli rana, jaką była jego zdrada. Ale Spencer nie daje za wygraną. A kiedy okaże się, że i on skrywa bolesną tajemnicę, Dawn zrozumie, że nie zdoła oprzeć się temu, który stawia jej świat na głowie…"

Znacie już Mone Kasten, jeśli nie to nie wiem, na co czekacie. Autorka na polskim rynku pojawiła się co prawda niedawno, ale zrobiła to naprawdę z mocnym blaskiem. Jej powieść Begin Again zyskała grono oddanych fanów. Mnie również ta seria przypadła do gustu. Dzisiaj opowiem wam o drugim tomie " Trust Again ", którą miałam okazję czytać już jakiś czas temu.

Książka opowiada historię Dawn oraz Spencera, którzy są przyjaciółmi. Para coraz częściej się spotyka, aż uświadamiają sobie, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Jednak Dawn nie jest gotowa na związek i z całej siły stara się, nie dopuścić do siebie mężczyzny.Spencer również ukrywa w sobie mroczne sekrety. Czy ta dwójka otworzy się w końcu na miłość ?

Jak pewnie wiecie Spencera oraz Dawn mogliśmy poznać już w pierwszym tomie. Jednak to dopiero tutaj odkrywamy ich historię. Dowiadujemy się, co ich trapi oraz czego się boją. Jak można się domyślić każda książka z tej serii, będzie opowiadać historię innych bohaterów. Jednak będą one związane z poprzednimi tomami. Uważam, że warto te książki czytać po kolei, żeby nie przeoczyć kilku ważnych wątków z fabuły.

" - Zrób rybkę-poleciła Allie i sięgnęła po błyszczyk.
- Rybkę? Czy karpika? O tak? - Szeroko otworzyłam usta i zabulgotałam. "


6 komentarzy: