Ariana | WS | Blogger | X X

czwartek, 4 października 2018

Tylko twój - Vi Keeland

Tytuł : Tylko Twój 
Tytuł oryginalny : Belong to You 
Autor : Vi Keeland 
Cykl : Cole 
Tom : 1
Wydawnictwo : Kobiece 
Data wydania : 20.07.2018
Liczba stron : 320
Egzemplarz : recenzencki 

" To miał być wymarzony miesiąc miodowy. Turkusowa woda, spacery w blasku księżyca, gorące słowa i gorące chwile z ukochanym mężczyzną. Do pięknego obrazka zabrakło tylko… pana młodego. Sydney zerwała z narzeczonym dwa miesiące przed wymarzonym ślubem. Nie zamierza jednak rezygnować z miesiąca miodowego i wyrusza z przyjaciółką na wakacje. Na miejscu poznaje Jacka, z którym spędza kilka upojnych i niezobowiązujących chwil. Sydney nie spodziewa się, że letni flirt przerodzi się w coś więcej. Jednak Jack jest typem faceta, o którym niełatwo zapomnieć. " 

Czego można się spodziewać po wielkiej fance Vi Keelend? Tego, że znowu opowie wam o książce swojej ulubionej autorki, która swoją premierę miała w lipcu. Mowa tutaj o nowej serii Cole - " Tylko Twój ". Jest to książka, która pokazuje coś nowego, niespotykanego i niepodobnego do tej autorki. Jednak jest to początek bardzo dobrej i ciekawej serii. 

Sydney razem ze swoją przyjaciółką Sienną wyruszają na podróż poślubną na Hawaje. Nie ma męża, ale skoro wycieczka była zapłacona, to nie mogła się zmarnować. Dlatego Sydney wyrusza na podróż swojego życia, aby odmienić sama siebie. To właśnie na hawajach spotyka Jacka, z którym połączy ją wakacyjny romans oparty tylko na seksie i dobrej zabawie. Jednak jak możemy się domyślać, między tą dwójką dojdzie do głębszych uczuć, niż powinno. 

" Tylko twój " to książka bardzo wakacyjna, w której nie zabraknie miłości, przyjaźni czy seksu i zabawy. Jest to trochę inna książka niż pozostałe tej autorki, jednak mnie urzekła swoją prostotą. Ta powieść nie jest wymagająca ani odkrywcza, jednak przyjemnie się ją czyta.


" Nie masz pojęcia, do czego mógłbym się posunąć, żeby uprawiać z tobą seks — oznajmił, a następnie podniósł mnie, przerzucił sobie przez ramię jak jakiś jaskiniowiec i zaniósł do sypialni. "


8 komentarzy:

 1. Mam ochotę na tę serię :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako początek serii brzmi bardzo ciekawie, jako że już mam dość zimy chętnie poczytam o takich wakacyjnych klimatach

  OdpowiedzUsuń
 3. Na wakacyjne czytanie, odpoczynek po dniu wypełnionym zwiedzaniem, aby wyciszyć emocje. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytalam jedną książkę tej autorki i była ok, może i ta taka będzie 😁

  OdpowiedzUsuń