Ariana | WS | Blogger | X X

środa, 23 czerwca 2021

Wróć do mnie - Corinne Michaels

 

Tytuł: Wróć do mnie 

Tytuł oryginalny: Come back for me

Autor: Corinne Michaels

Cykl: Arrowood Brothers

Tom: 1

Wydawnictwo: Muza 

Data wydania: 17.02.2021

Liczba stron: 416

Egzemplarz: własny 

Jedna noc sprzed ośmiu lat na zawsze odmieniła jego życie. Ocaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu. Żadnych imion. Żadnych obietnic. Tylko dwoje nieszczęśliwych ludzi, desperacko pragnących ukoić swój ból i żal.
Rankiem zniknęła i zabrała z sobą cząstkę mnie. Tego dnia pojechałem na obóz dla rekrutów. Przysiągłem sobie, że nigdy nie wrócę do Pensylwanii. Wracam tam jednak, by pochować znienawidzonego ojca. Liczę, że razem z braćmi pozbędę się zaniedbanej farmy pełnej złych wspomnień, które chciałem wyprzeć z pamięci. I wtedy odnajduję JĄ. Jeszcze piękniejszą niż zapamiętałem. Ma dziecko. Najbardziej uroczą istotę, jaką znam.  Mimo upływu lat moje uczucia nie zmieniają się ani trochę. Tym razem robię wszystko, by ją zatrzymać, ale kiedy wychodzą na jaw bolesne tajemnice sprzed lat, boję się, że ona znowu odejdzie…

"Wróć do mnie" to nowa seria bardzo popularnej autorki Corinne Michaels. Dla mnie jest to pierwsze spotkanie z jej twórczością i muszę przyznać, że jak najbardziej czuje się oczarowana. Seria "Arrowood Brothers" będzie składać się z czterech tomów, a każdy z nich będzie opowiadał historię innego z braci. 

Connor Arrowood to młody mężczyzna, który razem z braćmi nie miał łatwego życia. Zaciągnął się do wojska, żeby uciec od tego miejsca. Wraca po ośmiu latach na pogrzeb swojego znienawidzonego ojca. Chce jak najszybciej sprzedać farmę i zacząć nowe życie zdala od problemów. Jednak los płata im wszystkim figla, bowiem ich ojciec postanowił zakpić z nich nawet po śmierci. Connor musi spędzić czas na farmie i spotyka pewną kobietę, z którą osiem lat temu spędził jedną noc. Okazuje się, że nigdy o niej nie zapomniał, jednak ona ma nowe życie. Męża i córeczkę, jednak jej życie również nie jest usłane różami. Problemy w małżeństwie sprawiają, że Connor nie potrafi stać i przyglądać się z boku. 

Książka " Wróć do mnie" to piękna historia miłosna. Miejscami bardzo mocno przesłodzona jednak mnie bardzo urzekła. Jestem naprawdę mocno zadowolona i już nie mogę się doczekać, aż sięgnę po resztę książek z tej serii. Zamówiłam sobie również inne książki tej autorki, bo nie jest to jedyna seria, która mnie zaciekawiła. 

- Jak brzmi jedna prawda o strzale? - nie wypuścisz strzały, póki nie napniesz łuku. - A dlaczego to takie ważne? - Bo jeśli nie napniesz łuku, nigdy nie ruszy naprzód, a przeznaczeniem strzały jest lecieć przed siebie”....


11 komentarzy:

 1. tym razem książka zupełnie nie dla mnie, przesłodzona miłość bardzo mnie drażni

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię pióro autorki i to jak gra na moich emocjach. Tę serię mam oczywiście w planach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam tę książkę. Jej lektura jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie ją czytam i zapowiada się całkiem fajnie. Ciekawa jestem co będzie dalej. Ale autorka ma przyjemny styl pisania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam w planie zamówić tę książkę, ale ostatecznie zrezygnowałam, bo w moim życiu za dużo się dzieje i wiem, że nie będę miała kiedy ogarnąć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej pozycji. Ale napewno zapisze ją na swojej liście. W sumie to już ta robie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem czy to książka dla mnie, musiałabym się sama przekonać. Może by mi się spodobała, a może nie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro ta książka Cię bardzo urzekła to polecę ją siostrze, która lubi takie powieści.

  OdpowiedzUsuń
 9. Powoli przekonuje się do takich historii, zwłaszcza, jeżeli mają w sobie to coś. Chętnie przeczytam i sama się zachwycę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czasem właśnie na takie przesłodzone historie mamy chęć, sympatycznie nas odstresowują, mam wrażenie, że w wakacje jeszcze bardziej. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Powieści tej autorki nie znam, ale tytuł brzmi zachęcająco. Lubię książki tego typu.

  OdpowiedzUsuń