Ariana | WS | Blogger | X X

piątek, 19 czerwca 2015

Toxic - Rachel Van Dyken

Tytuł : Toxic
Tytuł oryginalny : Toxic
Autor : Rachel Van Dyken
Seria : Zatraceni
Tom : 2
Data wydania :3 czerwiec 2015
Wydawnictwo : Feeria Young
Liczba Stron : 320
Cena z okładki : 34,90


Każdy kryje jakąś tajemnicę ... Gabe Hyde żyje na kredyt. Od czterech lat ukrywa swoją prawdziwą tożsamość przed światem, który niegdyś obsesyjnie go uwielbiał. Jeden niewłaściwy krok doprowadził go na skraj szaleństwa. krok, który na zawsze zmienił ścieżkę jego życia. Udawanie nie prowadzi do niczego dobrego, zwłaszcza, gdy grasz kogoś innego przed tymi, którym najbardziej na tobie zależy. Ale gdyby ktoś kiedyś odkrył prawdę, to nie jego życie stanęłoby pod znakiem zapytania – ale jej.

Saylor nie nienawidzi mężczyzn. Tylko Gabe’a. Ten lekkomyślny, beztroski, w czepku urodzony gość to prawdziwa sól w jej oku. Który sprawia tylko, że wszystko coraz bardziej się gmatwa. Niestety, jest takie miejsce, w którym ich spotkania są nieuniknione. Dom opieki. Gdyby tylko tak się nawzajem nie pociągali… Im bliżej są ze sobą, tym więcej pytań powstaje w Saylor. Bo Gabe coś ukrywa.

Co się stanie, gdy te dwa światy na siebie wpadną? Dwa światy, które nigdy nie powinny się spotkać? Czy on zniszczy wszystkich, których kocha? Czy w końcu uzyska odkupienie, o którym marzy od czterech lat?

Każdy kryje jakąś tajemnicę… a ty? " W drugiej części książki poznajemy trzech najważniejszych bohaterów jakimi są Gabe - chłopak o farbowanych włosach pełny tatuaży , ukrywający swoje prawdziwe JA przed całym światem. Kiedyś znany człowiek , grał i śpiewał. Saylor - prosta dziewczyna kochająca muzykę , wrażliwa i bojąca się świata. Księżniczka - dziewczyna sparaliżowana , bliska śmierci , pełna nadziei na lepsze jutro. Kiedyś znana gwiazda muzyki niestety tragiczny wypadek zniszczył jej życie. 

Książka jest pełna zagadek , tajemnic i również miłości. Miłości Gabe do Saylor , oraz Gabe do Księżniczki. Która miłość jest najważniejsza. Myślę że to jest ciężko powiedzieć. Pierwsza miłość jest czysta , pełna uczucia i namiętności. Za to druga jest współczująca, Jak brata do siostry. 

Która miłość wygra ? Którą dziewczynę wybierze Gabe ? Czy będzie musiał wybierać ?

Dowiecie się jeśli przeczytacie książkę Toxic - Rachel Van Dyken :)1 komentarz: