Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 23 czerwca 2015

Maszynopis z Kawonu - Tomasz Kowalczyk

Tytuł : Maszynopis z Kawonu
Autor : Tomasz Kowalczyk
Data wydania : 30 styczeń 2015
Wydawnictwo : Poligraf
Liczba Stron : 146
Cena z okładki : 24,99

Maszynopis z Kawonu to poetycka powieść o przekraczaniu granic wrażliwości we współczesnym wielowymiarowym świecie. Główny bohater, zatracony oraz poszukujący wytchnienia, popada w coraz to większe aberracje emocjonalne, wynikające ze zgrozy ścierania się jego marzeń, impresji oraz ideologii z dewiacyjnym światem. Czym jest sztuka, a czym życie? Jak dalece można posunąć odczuwanie wewnątrz własnego „ja”? Czy w genotypie duszy każdego z nas nadal da się ożywić zastygłe pierwiastki praplemienne? Na te pytania powieść Tomasza Kowalczyka postara się postawić odpowiedzi. „


Kolejna ciężka książka na mojej półce. Jest to książka psychologiczna , która daje nam wiele do myślenia. Ale jak bym miałam możliwość przeczytania ją jeszcze raz to nie wiem czy sięgnęła bym po nią. Lubię książki gdzie można pomyśleć i zastanowić się nad sprawami które do końca nie dotyczą nas samych.

Nie potrafiłam odnaleźć się w tej książce , nie gustuje również w prozie więc nie ukrywam , że książka sprawiła mi wielki problem. Wielu z was uzna że tak książka jest beznadziejna i autor sam nie wiem do końca o czym pisze.

Książki nie polecę , ani też nie odradzę. Jeśli macie na nią ochotę i jesteście ciekawi o czym mowa to polecam , ale wybór musicie dokonać sami.  

2 komentarze:

  1. Czytałam i to rzeczywiście nie jest łatwa książka. Dla czytelników lubiących wyzwania.

    OdpowiedzUsuń