Ariana | WS | Blogger | X X

wtorek, 30 czerwca 2015

Co , jeśli ... - Rebecca Donovan

Tytuł : Co , jeśli ...
Tytuł oryginalny : What If
Autor : Rebecca Donovan
Data wydania : 17 czerwca 2015
Wydawnictwo : Feeria Young
Liczba Stron : 380
Cena z okładki : 35,90


„Co, jeśli dostałbyś drugą szansę na to, by kogoś poznać po raz pierwszy?

Cal Logan doznaje szoku, gdy widzi Nicole Bentley siedzącą naprzeciwko niego w kawiarni tysiące mil od ich rodzinnego miasta. Przecież od ponad roku – gdy oboje skończyli szkołę – nikt jej nie widział ani o niej nie słyszał.
Tylko że to nie jest Nicole.

Wygląda dokładnie jak miłość Cala z dzieciństwa, ale nazywa się Nyelle Preston. Jest przeciwieństwem Nicole: impulsywna i odważna, zaraża wszystkich wokół pasją życia. Cal jest nią totalnie zafascynowany. Ale Nyelle kryje też wiele tajemnic, a im bardziej Cal zbliża się do rozwiązania jej zagadek, tym mniej chciałby wiedzieć.

Gdy tajemnice z przeszłości i teraźniejszości zderzają się, jedno staje się jasne: nic nie jest takie, jakim się wydawało… „


Rebecca Donovan chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać , jestem oczarowana lekkością z jaką pisze swoje powieści. Po przeczytaniu serii Oddechy jak i książki Co , jeśli … w głowię kłębią mi się pytania które chętnie zadałabym autorce. Pani Donovan porusza naprawdę ciężkie tematy i świetnie potrafi ubrać je w powieść , za co naprawdę bardzo ją podziwiam.

Książka Co, jeśli … opisuje nam historię Cala oraz Nicole a wręcz można powiedzieć Nylle bo pod takim imieniem poznajemy właśnie jedną z głównych bohaterek książki. Czytając książkę autorka wprowadza nas również we wspomnienia głównych bohaterów jak byli dziećmi , pokazuje nam jak to wszystko się zaczęło , jak się poznali i dlaczego się rozdzielili i co ich połączyło znowu.

Jesteście ciekawi książki ? Podobała wam się seria oddechy ? Jeśli tak to ta książka jest właśnie dla was. Naprawdę przyjemnie się ją czyta i nie raz do niej wrócę. Ubolewam też nad faktem że jest to samodzielna powieść i nie dowiem się jak potoczyły się dalsze losy bohaterów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz