Ariana | WS | Blogger | X X

sobota, 27 czerwca 2015

Kochanek z Malty - Melissa Moretti

 Tytuł : Kochanek z Malty 
Autor : Melissa Moretti
Data wydania : 18 czerwca 2015
Wydawnictwo : Feeria
Liczba Stron : 312
Cena z okładki : 29,90


„Paul przybywa z Malty do Rzymu i rozpoczyna pracę jako szofer w starym pałacu arystokratycznej rodziny Agostinich. Wkrótce okazuje się, że kryje tajemnicę, która całkowicie odmieni życie wszystkich mieszkańców wiekowej rezydencji. Jedni stają się jego sojusznikami, inni zamieniają się we wrogów.
Jak Paul, który przywykł do ciężkiej pracy i którego nie pociąga ani blichtr salonów, ani alkoholowe i narkotykowe ekscesy, odnajdzie się w tym środowisku? 

Czy ulegnie kaprysom którejś z córek pani domu, czy może wybierze miłość skromnej pokojówki Anny? 
Czy sekret, który ukrywa, doprowadzi go do szczęśliwego zakończenia? „Nigdy nie miałam styczności z twórczością tej autorki , na pewno sięgnę po inne książki jeśli tylko takowe zobaczę.

Akcja książki rozwija się dynamicznie , czytając ja nikt się nie zanudzi. Niestety po przeczytaniu kilku rozdziałów domyślałam się części fabuły. Chodź nie wszystkiego. 

Poznajemy wiele osób ważnych i mniej ważnych. Jednych polubimy , innych nie. Ale tak to już w książce. Jednym z głównych bohaterów jest Paul nowy szofer w bogatej rodzinie oraz Anna pokojówka i jedna z ważniejszych osób dla głowy rodziny. 

Ja osobiście z całym sercem polecam tą lekką powieść. Myślę że jest to książka dla każdego. Nastolatka znajdzie coś co ją zaciekawi , dojrzała kobieta również ;)Za możliwość przeczytania dziękuje ! 

1 komentarz:

  1. Piękna, pozytywna okładka... taka jak lubię! Jeśli "Kochanek z Malty" wpadnie mi w ręce to przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń