Ariana | WS | Blogger | X X

niedziela, 21 czerwca 2015

Za lustrem lustracji - Krzysztof Kąkolewski

Tytuł : Za lustrem lustracji
Autor : Krzysztof Kąkolewski
Data wydania : luty 2015
Wydawnictwo : Nowy Świat
Liczba Stron : 266
Cena z okładki : 29,99

" Ksiażka „Za lustrem lustracji” powstała z potrzeby wyjaśnienia czytelnikom sytuacji, w jakiej znalazł się kilka lat temu Krzysztof Kąkolewski – bezkompromisowy reporter, twórca reportażu psychologicznego. Jako autor książek ujawniających tajemnice współczesnej historii Polski stał się obiektem oskarżeń, pomówień i niewybrednych plotek. O tym, czym naprawdę była twórczość Kąkolewskiego, mówi ta książka. „


Po przeczytaniu książki pana Krzysztofa , miałam mieszane uczucia. Nie jest to na pewno moja ulubiona lektura , ale też nie jest zła. Jest bardzo ciężka w odbiorze , mi osobiście bardzo ciężko się ją czytało i zajęło to bardzo dużo czasu.

Jest to książka o powojennej Polsce. Te czasy nie są mi znane . W sumie znam je tylko z opowieści Pani na historii. Jakoś nigdy nie byłam zainteresowana tymi czasami , co wiem jest bardzo wielkim błędem gdyż historia Polski to w pewnym sensie jest również i nasza historia.

Jeśli chodzi o książkę. Czy ją polecam ? Nie wiem sama trudno mi powiedzieć , jeśli lubicie trudne książki to polecam jeśli nie , to nie będzie książka dla was. To już musicie ocenić sami.  

2 komentarze:

  1. Czasami mam ochotę na takie trudniejsze książki, więc może się skuszę w przyszłości.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam ani pana Krzysztofa i coś czuję, że to nie jest książka dla mnie.

    OdpowiedzUsuń